Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette fogamzásgátló tablettát szedek ma volt a 7. szem amit bevettem és a tájékoztatóra az van írva hogy 7nap után véd szombaton a barátomnál alszom tehát akkor veszem be a 9. szemet akkor már nem lehet baj ugye?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha oda volt írva,elolvastad, akkor egyértelmű.Nem?
2009. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó persze egyértelmű de azért az ember midig bizalmatlan
2009. jan. 1. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha lepontoztok ha nem, nekem a nőgyógyász azt mondta h első hónapban nem 100%osan véd. így csak kb a 15. szem után csináltuk megszakítással
2009. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a Linynette 20-at szedem, ha tartasz tőle, hogy nem véd ,akkor védekezzetek most még máshogy is. De szerintem nyugodt lehetsz, nekem volt amikor szüntet tartottam és utána kezdtem újra ,mi is csak egy hetet vártunk. De te tudod, a te lelki nyugalmad!

2009. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja igen még valami, amúgy soha nem lesz 100% os védettséged, mert semmi nem véd 100 %osan!!!
2009. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.De azért használjatok óvszert mert azt hallottam,hogy az 99%-ban véd.
2009. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Félreértelmezted, a lindynette 20-nak nincs ilyen a tájékoztatójában. Nincs egy szó sem arról, mikortól véd. Van, aki azt mondja, hogy az első szemtől, van aki 14. után, van aki meg azt mondja, hogy az első levél után. Én a 14.-es verziót választottam.
2009. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!