Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok.1...

23 hetes kismama vagyok.1 hete voltam dokinál és az uh. Szerint a fej körfogat,56,4 mm, a combcsont 30,2 mm. Néztem a neten az adatokat és megijedtem, mert a combhossz, csak a 18. hétnek felel meg! Ugye nincs semmi baj?

Figyelt kérdés
Volt vagy van olyan kismama akinek a babájának hasonló eredményei voltak, és nem volt semmi gond a babóval?
2009. márc. 4. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,az uh.-os mérések egyrészt tévedhetnek és itt pár milliméter tévedés is heteket jelent,másrészt ezek az interneten megadott adatok csak tájékoztató jellegűek,nagyon általános méretek és ugye ahány baba,annyi méret.Van akinek 57 centis a pocaklakója születésekor,van,akinek meg 52.Van akinek 4 kiló,a a másiknak meg 2kiló 80 deka.Nem érdemes emiatt aggódni,főleg ha a doki nem jegyezte meg,hogy gond lenne a méretekkel!Boldog bababvárást!
2009. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. Igazából ma megyek megint uh.-ra, mert tegnap beszéltem vele és szerinte sem jók az adatok, ezért megakarja nézni mégegyszer. Kicsit megijedtem!!:-(

A párom is kétségbe van esve!

2009. márc. 4. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes valóban. Nem tudom jól, ill. pontosan mérték-e, lehet hogy nem.


Nekem 19+2nél volt a combcsont 31mm, pedig én is meg a gyerek apja is alacsonyak vagyunk. Jó tudom, ez nem sokat számít, de azért picit talán igen.

2009. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 20.héten volt a baba combcsontja 28mm.

Szerintem nincs semmi baj,max. elmérték.

Én is mindig a combcsont hosszán paráztam,mert mindig rövidnek tűnt. A 38.heti uh alapján is csak 66mm volt.

És a 39.héten született 52 cm-el .Teljesen átlagos babaként.

Az igaz,hogy az átlagnál egy picit alacsonyabb baba, úgy lehet észrevenni,hogy a rugik mindig nagyobbak a lábára. :). Semmi egyéb gond nincs vele.

Holnap majd úgyis megnézik jobban. Csak azért írtam,hogy addig se idegeskedj sokat.

Minden jót nektek!

2009. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!