Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+2napos kismama vagyok!...

18+2napos kismama vagyok! 4nappal ezelőtt éreztem először érezni a babámat két napon keresztül mozgott is. Viszont azóta nem érzem egyáltalán. Megijedtem nagyon! Volt így valaki? Ilyenkor még nem érezni minden nap? Ezen jár az agyam két napja!

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ilyenkor még nem érezni minden nap.

A másodikkal én is úgy voltam, hogy éreztem, aztán napokig nem, már azt hittem, hogy tévedtem, mikor megint éreztem, és így tovább. A huszadik hetek közepére állandósult, hogy naponta szinte minden órában bejelez.

2011. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, ilyenkor még nem lehet érezni rendszeresen, mert még kicsi és sok helye van elbújni, úszkálni, ficánkolni. Lehet azt érezted, ahogy nekiment a hasfaladnak :D Majd pár hét múlva, ahogy nő, egyre biztosabban fogod érezni, még kellemetlen is lesz néhány mozdulata :P :)

Az enyém még mindig feszegeti magát meg forgolódik, pedig már alig van helye. Nagyon érdekes formákat képes felvenni a hasam olyankor, és az igazat megvallva, kellemetlen. Mintha ki akarna szakadni a hasamon keresztül.

37hkm

2011. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kerria ***** válasza:

Szia, én is így voltam. Az elsőnél csak álltam és vártam, aztán nem jött több, úgy voltam vele, biztos nem is az volt. Aztán majd egy hét után ismét jött ugyanaz az érzés, és azután már nem kellett egy hetet várni a következőre :D Ha aggódsz, szerezz be egy fonendoszkópot, azzal lehet hallani a kicsi szívverését. Jó babavárást!


31 hkm

2011. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még ilyenkor nem lehet érezni minden nap, de az is lehet, hogy a babád éjszaka ficereg jobban:D Ha aggódsz, kérdezd meg a védőnőt, vagy a dokit, de én amondó vagyok, hogy az én lányom 16 hetesen éreztem megmozdulni, és utána ő sem napi rendszerességgel mocorgott így az elején, utána persze már igen:D
2011. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat teljesen megnyugodtam!
2011. okt. 3. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma pont ennyi idős vagyok! Én 16 és fél hetesen kezdtem először érezni az erőteljesebb rúgásokat! Előtte meg a bubikat! Nekem reggel és este jelentkezik be! De a napokban kevesebbszer! Kis lusti! Ne aggódj! Majd aktívabb lesz a picike ha nő még egy kicsit! Boldog babavárást!

18h kismama

2011. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!