Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet orrcseppet használni...

Lehet orrcseppet használni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Kicsit megfáztam, nagyon el van dugulva az orrom. Nem voltam dokinál, sem patikában, csak itthon volt két féle orrcseppem. Az egyiknek a betegtájékoztatójára rá van írva, hogy nem szabad terhesség alatt. A másik egy gyengébb, annak nem volt rá írva, hogy nem szabad. Tehát azt használom, de csak éjszakára. Szóval ha külön nincs rá írva a tájékoztatóra, hogy tilos, akkor használhatom, ugye?
2011. ápr. 20. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Nasivin gyerek orcseppet használtam. (1-6 év.) Ugyanolyan jó, mint a felnőtt, csak nem olyan erős. Elvileg csak a tengervizesre mondják, hogy lehet... de ez is túlzás.
2011. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én tengeri sósat használtam (Stérimar), de elég gyengusz volt, inkább lélegeztem a számon, és éjszakára is felpolcoltam a fejem és nyitott szájjal aludtam...:/


Próbáld ki, hátha neked használ.

2011. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz az hogy NEM.Legalábbis nekem doki és a gyógyszerész is ezt mondta.A Sinupret gyógynövényes ezt elvileg terhesek is alkalmazhatják.Én is inkább a számon vettem a levegőt,meg inhaláltam.11+3 hkm
2011. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is azt mondták nem szabad,mert érösszehuzó hatású,de a homeopátiás nekem sem segitett,ritkán használok rendes orrcseppet.Szerintem semmi baj nem lehet mert akkor már lenne!A védönőm azt mondta használhatom napi 1-2szer!

25hetes kismama

2011. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!