Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek hogy ne hízzak...

Mit tegyek hogy ne hízzak annyit terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Mások fogynak a terhesség elején, én nem, mert nem voltam rosszul. 54-el kezdtem a terhességet 7 hetesen, 10 hetesen 56,5 kg. 14 hetesen 59 kg voltam. Mit tegyek? és most vagyok 15 hetes. Sok gyümölcsöt és zöldséget eszem, de szerintem a magne b6 is közre játszik a hízásomban.
2011. okt. 28. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem tudom, hogy a Magne B6 szerepet játszik-e ebben. Én is végig szedtem napi 3at és 53-al kezdtem és 64-el fejeztem be. Erre nincs igazi recept, egyénfüggő. Figyelj oda hogy mit eszel ( bár írtad, hogy sok a zöldség meg a gyümölcs). Ha minden rendben, nem vagy veszélyeztetett és jól esik, mozogj, sétálj, tornázz. Egyébként meg a szoptatás alatt majd le is megy a java, utána meg ráérsz fogyózni és rendesen és erőteljesebben mozogni.
2011. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak a védőnő is cseszeget hogy nem kellene már hízzak, mert mi lesz még ezután. Mondtam neki, ha megkívánom a spagettit akkor csinálok spagettit igaz, hogy tészta de imádom...
2011. okt. 28. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 25 hetes vagyok sajna már sikerült 10 kg-ot felszedni, pedig nem vagyok kívános sem, ugyanannyit eszek mint a terhesség előtt. Sőt a terhességem elején még enni sem nagyon bírtam, mert mindentől csak undorodtam aztán mégis híztam.

Nekem is kellett magne b6-ot szedni 3 x 2 szemet már az elejétől -mivel lombikos vagyok- öt hónapig szedtem mire rájöttem, hogy attól dagadok, meg vagyok állandóan felfújódva mint a léggömb. Mióta nem szedem nincs puffadás és nem is híztam.

2011. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
A B6 vitamin csinálja a legnagyobb étvágyat...Nem számít, hogy sok gyümölcsöt és zöldséget eszel, ha eszel tésztát is.Csinálhatod úgy is, hogy kockáztatsz és amit a szervezeted megkíván és hizlal nem eszed meg(AAA trend)...vagy amit én 35 kg híztam és egészséges a kislányom.Nem kell visszamenni a kórházba mert nem fort össze a hasfala stb.A szervezetedet el kell látni tápanyaggal, hogy működjön, a gyerek abból épít csontokat,szöveteket...a mai divatot pedig, hogy nem eszünk rendesen kismamák...majd 20 év múlva derül ki...ilyet nem csináltak régen, de nem is vagyunk gödhös generáció.
2011. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Vissza kell fogni a szénhidrát fogyasztást. Én cukros vagyok, napi 150 g-os szénhidráton. Mióta beállították a diétámat egy grammot sem híztam. Ennyi..
2011. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy butának fogok tűnni, de nem tudom mennyi szénhidrát kell egy nap és hogy miben mennyi szénhidrát, stb van, esetleg tudnátok valami ilyen oldalt ajánlani nekem ahol megtalálhatom, hogy pl fél kg tésztában mennyi van?
2011. okt. 28. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Napi 180-as diétát csinálsz, az bőven jó lesz. Napi 6szor kell enni, nagyjából 3 órás elosztásokkal. Nekem 150-eset kell csinálni, ez így néz ki

reggeli 25g szénhidrát reggel7

tízórai 25g 10 óra

ebéd 50g 1 óra

uzsonna 20g 16 óra

vacsora 30g 19 óra


Csak teljes kiőrlésű (és nem barna!) kenyeret egyél, a Lidlben lehet kapni az ún. wellness kenyeret, aminek 100g-ban van 30 g szénhidrát. Reggel 35g zabkása diétás lekvárral, vagy egy fél teljes kiőrlésű zsemi felvágottal, zöldségekkel tojással. Ebédnél krumplit, rizst számolni kell a táblázat szerint. Tésztából csak durumot szabad enni. Édességnek túrókrém gyümölccsel (házi és nyírfacukorral készült), esetleg 1-1 túrórudi belefér. A diétás csokok tele vannak kalóriával és szénhidráttal, tehát felesleges rá költeni. Gyümit bele kell számolni szintén a szénhidrátba. Szőlő, banán, aszalt gyümi felejtős. Arra ügyelj, hogy az 1500kcal-t ne lépd túl egy nap. Sok sikert, talán érdemes lenne egy dieteikussal is konzultálni

2011. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!