Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek el hamarabb dokihoz,...

Menjek el hamarabb dokihoz, vagy bírjam ki ezt az egy napot?

Figyelt kérdés
A gondom az,hogy nincsenek tüneteim. Már a hasam sem puffad! Olyan,mintha nem is lennék terhes. Egy hete még volt egy pici, de az is elmúlt, a tesztjeim viszont erősödtek. A ma reggeli is nagyon erős. Nem görcsölök, nem vérzek! Attól félek,hogy felszívódott! Mit tegyek? Elmenjek hamarabb a dokihoz egy nappal, ha tud fogadni?
2011. ápr. 21. 05:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

A hcg még bent marad a szervezetben pár napig egy esetleges vetélés után. Sajnos saját tapasztalatból mondom, hogy a vetélés nem feltétlen jár együtt görcsökkel (7 hetesen ment el a babám).

A helyedben felhívnám a dokit, elmondanám, hogy mit (nem) érzek és meghallgatnám, hogy ő mit mond rá.

A legfontosabb pedig az optimizmus! Bízz abban, hogy idáig tartottak a kellemetlen tünetek és a babád egészségesen fejlődik a hasadban!

2011. ápr. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

De eddig sem nagyon voltak tünetek! A múlt héten két napig jobban feszült a cicim, meg két napig többet pisiltem. Akkor még halványkák voltak a tesztek. Más tünetem nem is volt, néha puffadtam. Azóta erősödnek a tesztek, de múlnak a tünetek!

2011. ápr. 21. 06:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleg hamarabb menned dokihoz! Minden renben van nyugodj meg, ha pozitivak a tesztjeid ott van a kicsi bab!!! Nekem SEMMI tunetem nem volt egeszden addig amig a hasam el nem kezdett noni, addig ugy ereztem magam mint aki nem is terhes. Szoval nyugi!! Es ne tesztelgess minden nap az sem jo, csak idegeskedsz rajta! Amugy hany hetes lehetsz?
2011. ápr. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja es elsosorban gratulalok!!!!!!

Utolso voltam

2011. ápr. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát 4+4 hetes! Csak megijedtem nagyon, mert tényleg nem értem,hogy pont akkor volt az a kevéske kis tünetem, akkor még halvány tesztjeim voltak, most ahogy meg erősödnek, semmi tünet!
2011. ápr. 21. 06:02
 6/13 anonim ***** válasza:

Mondom nyugi, nem KELL hogy legyen semmifele tunet! Foleg nem ennyire az elejen. Amig nem gorcsolsz es nem verzel addig minden ok es raersz a dokihoz elmenni olyan 6 hetesen is, akkor mar talan lesz szivhang is. Addig ugyse tud o se tobbet mondani.

Gratulalok megegyszer es nyugi minden ok!!!

40+3 hetes kismami, aki nem bir aludni :)

2011. ápr. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak látod az első sem vérzett, nem görcsölt!:(

Abban bízom,hogy az oké,hogy még pár napig jelen van a hcg, de több csak nem kezd már termelődni!

2011. ápr. 21. 06:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Igy van, nekem is volt regen egy korai vetelesem olyan 5 hetes korul, es az elso teszt eros volt es onnantol kezdeve halvanyodott minden nap, aztan kitisztultam ver formajaban, kisebb gorcsokkel. De nalad errol szo szincs!! NYUGI minden ok veletek!! Csak pozitivan gondolkodj!
2011. ápr. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Aranyos vagy! Próbálok megnyugodni! Ezt az egy napot majd csak túlélem!:)

Majd megírom, mit mondott a doki!

2011. ápr. 21. 07:52
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja, közben most nézem, hogy te hol is tartasz!:))

Jó neki bent mi?:))

Nagyon szorítok nektek! Gratulálok!

2011. ápr. 21. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!