Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek el hamarabb dokihoz,...

Menjek el hamarabb dokihoz, vagy bírjam ki ezt az egy napot?

Figyelt kérdés
A gondom az,hogy nincsenek tüneteim. Már a hasam sem puffad! Olyan,mintha nem is lennék terhes. Egy hete még volt egy pici, de az is elmúlt, a tesztjeim viszont erősödtek. A ma reggeli is nagyon erős. Nem görcsölök, nem vérzek! Attól félek,hogy felszívódott! Mit tegyek? Elmenjek hamarabb a dokihoz egy nappal, ha tud fogadni?
2011. ápr. 21. 05:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ja még egy kérdés! Mennyire halványodott a teszted? Jól láthatóan, vagy alig?

2011. ápr. 21. 11:30
 12/13 anonim ***** válasza:

Jol lathatoan naprol napra 3 napon keresztul halvanyodott, majd 4. nap mar semmi nem volt.

NYUGI!

Kellemes unnepeket! :)

2011. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

En nem mennek meg a helyedben.

Ha nem volt korabban vetelesed, akkor nem kell izgulni.

Van ket gyermekem, de nekem ennyi idos terhesen egy darab tunetem nem volt egyikkel sem az elmaradt mensi kivetelevel. Es kesobb sem nagyon.

A 8. hettol puffadtam es faradekonyabb voltam, tobb alvast igenyeltem, ezzel fel is soroltam a tuneteimet.

Tudom, hogy izgulsz, de csupan emiatt en nem mennek korabban, mint 6-7 het.

2011. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!