Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes 6 napos terhes vagyok....

5 hetes 6 napos terhes vagyok. Néha szúrkálás jobb oldalt lehet méhen kívüli?

Figyelt kérdés

Általában lent a méhemnél érzek húzódást.

Általában lent a méhemnél érzek húzódást.

Viszont aggaszt valami.

Néha jobb oldalt érzek szurkálást, de nem fájdalmas, és nem is tudom behatárolni, hogy milyen szerv van ott.

Nem véreztem egy csöppet sem, nincs más bajom.

Ja és a jobb mellem kicsit többet ntt mint a ban . És egész véletlenül tudom hogy most a jobb petefészkemből jött a tüsző, mert megultrahangoztak.

Normális a jleneség?

2 hét múlvára kaptam időpontot az orvoshoz.


2011. ápr. 21. 21:26
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ez teljesen normális. A méhenkívüki nem kicsit szúrkál, hanem erős görcsökkel jár. Nyugi, jó helyen lesz az a baba! :-)

2011. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké köszi.

Csak annyi riogató dolgot olvastam itt is.

Hogy semmilyen előzménnyel derült ki, stb...

2011. ápr. 21. 22:02
 3/4 Manka68 ***** válasza:
6 hetesen már akkora a baba, hogy komoly fájdalmaid lennének, ha rossz helyen lenne. De nincsenek, tehát semmi okod aggódni. :-)
2011. ápr. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az 5. vagy 6. héten nagyon fájt a jobb oldali petefészkem, kicsit is én aggódtam.

De a kis Tündér teljesen jó helyen van, ne izgulj!

3 éves nagyfiú anyukája egy 14 hetes pocaklakóval:)

2011. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!