Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Integrált tesztet csináltattam...

Integrált tesztet csináltattam, a 12. -ik heti vérvétel után is mondanak valami eredményt vagy csak majd a 16. -ik heti után?

Figyelt kérdés
Nekem ott nem mondtak semmit csak hogy majd 4 hét mulva a következő vérvétel. Én pedig elfelejtettem megkérdezni hogy most nem is mondanak semmilyen eredményt?
2009. márc. 5. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk(Kecskeméten) 2 hetet kell várni az eredményre. be kell menni érte, és ha baj van már előbb értesítenek telefonon.
2009. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mobilszámodat nem kérték el? Nekem 4 nappal a vérvétel után küldött a sejtban egy honlapcímet meg egy saját kódot és a netről azonnal le tudtam tölteni az eredményt. Nyomtatható változatot is tárolnak, úgyhogy sehova se kellett mennem később.
2009. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is a második válaszoló által leírtak szerint történik, annyi különbséggel, hogy kb. 10 nap a várakozási idő. ( gondolom, az lehet a különbség, hogy a második válaszoló a fővárosban lakik, míg mi vidéken, így annak is van egy átfutási ideje, míg a mintát felküldik a pesti laborba)
2009. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sms-ben küldték meg az eredményt.
2009. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem mondtak semmi ilyesmit. A telefonszámomat ráírták a papírra. Az aszisztens annyit mondott ugyan hogy ha már ebből a vérvételből esetleg valami gond lenne akkor fognak szólni. Végülis ebből következtethetek arra is hogy ha nem szólnak akkor nincs gond és 16 hetesen mennem kell a következőre. Arra már beírták az időpontomat is. Köszönöm a segítségeteket.
2009. márc. 5. 14:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy ez az sms küldés klassz dolog de nekem ezt sem mondták. Nektek mondták hogy megfogják küldeni az eredményt smsben? És ezt a 12.-ik hét után is megküldték vagy csak a 16.-ik után?
2009. márc. 5. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia nekem, a 12. heti vérvétel után küldtek sms-t. Az orvos nem mondta, hogy küldeni fogják az eredményt, de jól esett látni az orvos előtt, hogy negatív minden teszt.

Amúgy utána az orvosnál megkaptam az eredeti leletet is, csak annyit közölt minden rendben. A 16. hetiről nem tudok, mert az nekem csak holnap lesz levéve.(vér) Minden jót Nektek...

16+4 kismami

2009. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az vagyok aki írta hogy nekem is sms-ben küldték.Én uh-ra mentem ott a kezembe nyomtak egy füzetet elmondták,hogy mi ez és,hogy csak 1 vérvétel lesz.Beleegyezem e?Ha kérném (magamtól)40000 ft lenne,de most ingyenes.Mondtam kérem.Aztán mondta,hogy sms-ben megküldik ha megadom a számom.És ha van internet hozzáférésem megnézhetem (mert nem eredményt közölnek csak a weboldalt és kódszámot amivel beléphetek az oldalra.Ezen kívül kérik majd a weboldalon a születési dátumodat)November 05 én voltam a vérvételen.10-én ért be a sejtbankba és 17-én küldték az sms-t.(Nógrád megyében élek)Ettől lehet eltérő átfutási ideje is!
2009. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!