Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete a saját nőgyógyászom...

1 hete a saját nőgyógyászom azt mondta, hogy 17 hetes kismami vagyok és a baba BDT mérete 37 mm. Ezt a mérést a saját gépén végezte. Többi lent, nem értem?

Figyelt kérdés

Tegnap be kellett mennünk a kórházba és még mindig azt mondták hogy 17 hetes vagyok. A kórházi gépen én úgy láttam hogy 39 mm jelenik meg, de a papíromra csak újra 37 mm-t írt a doki.

Szerintetek szépen fejlődik a babám? Másnál volt ilyen? Akkor most hány hetes vagyok?


2011. ápr. 24. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
1hét meg 1-2mm nem oszt nem szorozz..modosithatják a terhesség korát a méretekből számitva
2011. ápr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 külön géppel 2 külön orvos sosem fog pont ugyanúgy mérni. Nincs semmi gond, ez tök normális.
2011. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia.én elmentem 18 hetesen és a baba csak 16 hetes később fogant mint kiderült..és a bpd 35mm volt..
2011. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szai, ezen eszedbe ne jusson parázni, két okból sem.

Az egyik, hogy az uh elég szubjektív, ha egy millimétert elmozdul a keze az orvosnak mérés közben, már jó pár nap eltérés lesz a terhességi korok között. Másrészt pedig a 12 hét után már a genetika játssza a legnagyobb szerepet a fejlődésben, ilyenkor már az örökölt tulajdonságok a mérvadók, és nem az átlagosra belőtt uh gépek.

Ha a doki nem mondott mást, akkor maradjon a mensi szerinti számítás.

Nekem olyan eltérések voltak egyes mérések között, hogy csak lestem:D Egy hét eltéréssel az egyik doki július 6.ot, a másik meg július 23-at adta meg a születés idejének a méretek alapján. Ez teljesen normális, a babád gyönyörűen fejlődik, ne aggódj:)

2011. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!