Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hamar eshetek teherbe?...

Milyen hamar eshetek teherbe? Két hete nem szedek fogamzásgátlót. A nőgyógyászom tanácsára kétnaponta Gravidát a köztes napokon meg E-vitamint és Folsavat szedek. Ilyen hamar összejöhet a baba vagy több időre van szükség?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha egyébként minden rendben van, akkor simán összejöhet, de a legtöbb doki azt javasolja, hogy min. 3 (van aki a 6-ra esküszik) gyógyszermentes hónapot kell várni.
2008. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én Triregolt szedtem és rögtön babás is maradtam.Most van egy 2 és fél éves fiunk és szeretnénk tesót.Ő teljesen egészséges.
2008. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szia

én is triregolt szedtem és abbahagyása utáni hónapban jött a babó.

4,5hónapos egészséges kisfiú anyukája

sok sikert

2008. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét lányommal a fogigátló abbahagyása utáni hónapban már teherbe is estem. Mindekettő egészséges. 4 és 2 évesek és mi is most szeretnénk kistesót, most más okokból abbahagytam már júniusban , de most nem jön a babó!
2008. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én harmonet abbahagyása után a 2. hónapban lettm terhes, de sajnos elvetéltem.
2008. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én meliane-t szedtem,7 hónapja hagytam abba,de még sajnos semmi!:((ez szteem egyénenként változó,kinek milyen szervezete,mennyi idő alatt ürül ki belőle a fogigátló teljesen és h mennyire fogamzóképes az illető!
2008. dec. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem nálunk is hamar összejön a baba:-)
2008. dec. 12. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!