Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok, és feszül a...

21 hetes vagyok, és feszül a hasam. Ma voltam dokinál, aki azt mondta, hogy zárt a méhszáj, és a baba is jól van. Elküldött egy teljes vérkép+vizeletre. Mi derülhet ki ebből a vizsgálatból?

Figyelt kérdés
Illetve Augmentint írt fel felfázásra. Merjem beszedni ?
2009. márc. 5. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de hogy várod azt el itt laikusoktól, hogy felülbírálják az orvost? Szerintem ez már mindennek a teteje.Remélem, senki nem teszi ezt meg!!!
2009. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit félreértetted a kérdést. Azt kérdeztem, hogy mi derülhet ki a vérvételből. Ha primitív vagy, és nem tudod a kérdést értelmezni, akkor inkább egy másik oldalt ajánlanék neked.
2009. márc. 6. 09:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, ki kérdezte, hogy beszedheti-e a gyógyszert....Ezért van annyi öngyógyító,ezért van ennyi ellenálló baktérium-nehéz nekünk az ilyen betegekkel.Egyébként akkor is az orvost kérdezd,mert nem hiszem,hogy itt akadna egy is.A vérképből a gyulladás jeleit keresi, a vizeletből a bacikat,vért,fehérjét,ami szintén gyulladás jele.A sértegetésért kitiltás jár,édesem.Nem vagyok primitív,nem tudhatod,ki van a másik oldalon.
2009. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a sértegetést nem én kezdtem. Valószínű hogy azért kérdezek meg valamit, mert szeretnék rá érdemi választ kapni durva beszólás helyett. Ha pedig valaki nem tud segíteni akkor sértegetni (ahogy Te írtad) teljesen felesleges.
2009. márc. 7. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!