Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érzékenyek a melleim, néha...

Érzékenyek a melleim, néha szédülök, hányingerem van a kávétól. A terhességi teszt negatív lett. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Áprilisban voltam utoljára beteg,tünetekérzékenyek a melleim,szédülök,de csak néha,kávét ittam utánna hányinger!De csináltam terhességi tesztet és negatív lett!Nem szedek semmit és nem is védekezünk!Segitsetek,kérlek!

Köszi:Viki


2007. jún. 19. 22:20
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia viki!én szintén viki vagyok :) és amikor terhes lettem nekem sem volt semmmi egyéb tünetem,este rengeteget pisitem,az addig szeretett füstölömtöl émelyegni kezdtem és 3tesztet csináltam,különbözöeket és mind negativ lett,sokan nem hiszik el hogy igy van pedig ez pontosan igy történ,semmi hányinger!!!

aztán amikor az orvos mondta hogy mi a helyzet sirogörcs kapott el.

2007. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia Viki!


Én csak onnan tudtam, hogy terhes vagyok, hogy a melleim nagyon érzékenyek voltak, és mikor feküdtem, és megfordultam fájtak. Más tünetem nem volt. Csináltam egy tesztet és pozitív lett. De ha negatív a teszted az sem jelenti, hogy nem vagy terhes. Menj el a nőgyógyászodhoz, ő biztosabban meg fogja válaszolni a kérdésedet.

2007. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is így kezdtem és 2 hét múlva születik a kislányunk....!De hogy megnyugodj, menj el a nőgyógyászodhoz!
2007. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!