Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok. A Ti babátok...

23 hetes vagyok. A Ti babátok is nagyon lusta az elmúlt 2 napban? Alig egyet egyet mozog. Reggel volt kicsit aktívabb. A korábbi hetekhez képest nagyon keveset mozog.

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Mi 21 hetesek vagyunk, de nekem tegnap egész nap aktív volt. Eddig napközben nem is nagyon vettem észre, hogy mozog, de tegnap egész nap éreztem, fogy ficánkol... nem tudom mitől van. Lehet, hogy már ő is érzi a tavaszt? :)

2009. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Egyébként nem kell megijedni ha nem mindig mozog, a babák is alszanak néha. :) Tuti, hogy semmi baj nincs, csak kicsit lustább mint szokott. Nyugi, idő kérdése és ismét beindul :)
2009. márc. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia!nekem szerda éjjel,hajnalban úgy bulizott,mint még soha,több órán keresztül,de azóta alig-alig érzem,ha mégis megrugdos,csak pár percig tart.igyekszem ezen nem aggódni,tisztában vagyok vele,hogy ő is pihen(biztos még a szerdai bulit)
2009. márc. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babám is lusta az elmúlt napokban. Ilyenkor beszélek hozzá meg egy kicsit megmozgatom a hasam,hogy tudjam biztos jól van :) Ilyenkor ad jelet magáról. De mostanába éjszakát végig alszom. Inkább nappal aktívabb.

30 hetes kismama

2009. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem egész 26-héten ilyen a babám alig érzem egy kicsit.aktiv baba én erröl csak álmodok
2009. márc. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!