Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok és kb...

18 hetes terhes vagyok és kb 1 másfél hete érzem a baba mozgását az normális ha elég ritkán érzem hogy mozog napközben nem nagyon inkább este de akkor is változó valamikor aktívabb valamikor nem ez normális?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, én is akörül éreztem de akkor még nagyon finoman és elég ritkán, volt hogy napokig egyáltalán nem. Most tartok a 28.-dik héten és most is van hogy csak esténként mikor lefekszek utána jelez, van hogy 3 napig nagyon intenzíven mozog.
2011. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,neki is van már saját napi ritmusa,rá ugyan úgy hatnak pl. ezek a frontok,mint rád.
2011. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen mozdult meg,és általában akkor szokott mocorogni mikor hanyatt feküdtem.
2011. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is 18.hettol mozog,de valamikor csak este,ha lefekszem erzek valamit,ha ROSSZABBRA FORDUL AZ IDO,MINTHA NEM lenne olyan aktiv.Van,hogy naponta 8szor erzem,van,hogy 2 napig csak talan finom mozgast
2011. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!