Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akik szoptattatok...

Anyukák, akik szoptattatok még amikor jött a tesó, hány hónapos várandósak voltatok amikor abbahagytátok a szoptatást?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem hagytam abba. :) 2 éves lesz a nagylányom, már csak reggel és este szopizik. Aznap reggel is megszoptattam, amikor bementünk a kórházba. 5 napig voltam távol, addig nem volt probléma, hogy apával nincs szopi. Miután hazajöttünk a babával, ismét kérte, így most ketten szopiznak.
2011. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát tőlem ez nagyon idegen. Én azt gondoltam, egy éves koráig szopik majd a "nagy" kislányom, de a tesó miatt 10 és fél hónaposan abbahagyta. Ordított, ha közelített a cici... De én nem bánom így utólag, nekem ez a tandem-dolog nem barátom.. Ja, akkor a pici a hasamban kb. 3 hónapos lehetett... Boldog babavárást!
2011. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nálunk a sors megoldotta.10 hetesen bevéreztem, kislányom ekkor töltötte a 15 hónapot. Nálunk ekkor fejeződött be a szopizás, nem mertem tovább szoptatni,mert nem derült ki a vérzés oka és az is lehet , h a szoptatás okozta, pedig csak reggel és este szopizott.
2011. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönök a válaszokat, boldog babázást nektek?)
2011. ápr. 26. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!