Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges. hopgy az AFP-vel...

Lehetséges. hopgy az AFP-vel együtt cukrot is néznek? Nem baj, ha többször megcsinálják?

Figyelt kérdés
2008. febr. 13. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az AFP-nél nem néznek cukrot!! Csak azt nézik hogy mennyi fehérje van a véredben. Ha magas az AFP értéke akkor az fejlődési rendellenességre utal.

A cukrodat majd a cukorterhelésen nézik komolyabban!

Boldog Babavárást:)

2008. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Cukorterhelést szerintem sem csinálnak ilyenkor. Maximum nagylabort csainálnak amiben a cukor is benne van. Szerintem ezt érthetted.

Bár az is igaz, hogy olyat is hallottam már, hogy a terhesség alatt 2X is végeznek cukorterhelést (az elején és a 24. héten.)ki tudja. De ártani biztos ne árt.

2008. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Győrben laktam eddig, ott csak a 24. héten csinlnak terheléses cukrot, de most TApolcán már kérdezte a doki, hogy voltam-e már, mert itt szoktak előbb is csinálni.

De afpvel együtt nem szokták, mindig külön van.

2008. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem néztek, de nem a cukorterhelés volt, hanem sima vércukor nézése.
2008. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!