Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor estem...

Szerintetek mikor estem teherbe? Február 5én volt meg utoljára 28-29 napos ciklusaim voltak! Febr.4én együtt voltunk ovszerrel (nemtudom kiszakadte) de március 9-10-11én pecsételö vérzésem volt!

Figyelt kérdés
Március 14én voltam dokinál de nem mondott konkrét dologt a terhességröl azt mondta ha nem jön meg akkor egy hét mulva kontroll!Márcuis 22én visszamentem és azt mondta 5 hetes terhesség sejthetö!!29én egy hétre rá vissza mentem és akkor azt mondta hogy CRL:6.70 mm 7 hetes terhes vagyok!!utána csak a 12 hetesre mentem (amikor az én számitásom szerint 11 hetes 5 napos lehettem!) és közölték hogy 12 hetes 4 napos vagyok!CRL:54mm BPD:20 mm!!szerintetek mikor volt a peteérés??azért ennyire fontos mert a mensi elött egy nappal a volt párommal voltam(amit bánok) de mensi után a párommal voltam rendszeresen!!és töle is szeretnék gyermeket csak az elején ugy jött ki hogy joval mensi után fogant azért tartottam meg de nem szeretném hogy a volt páromtol legyen!!Azért irtam UH eredményeket is hogy hátha ugy jobban tudtok segiteni!!válaszokat elöre is köszönöm!
2011. okt. 4. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem márciusban fogant. Már csak azért is, mert februárban közvetlen a mensi előtt illetve óvszerrel voltatok együtt.
2011. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de március 22én már 5 hetes terhes voltam!!!!
2011. okt. 4. 12:38
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a volt párodtól van a baba, nézegettem a gömböt ahol számolni lehet a heteket, főleg, hogy védekeztetek is, de ha nagyon nem vagy benne biztos akkor dns!
2011. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bocs, már teljesen belezavarodtam! Ha márc. 22-én 5 hetes voltál, akkor viszont lehetséges, hogy az exedé!
2011. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de viszont 22én voltam 5 hetes és ha az exemért lenne akkor ott már 7 hetesnek kelett volna lennie meg elötte valo héten miértnem látta a terhességet a doki???ja meg kisfiam lessz szoval pont azon a napon kelett a peteérésnek lennie és ez elképzelhetö mensi elött egy nappal???
2011. okt. 4. 12:47
 6/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, már tényleg tiszta zavar! Ha febr. 4-én voltál az exeddel, és márc. 22-én 5 hetes voltál, akkor nem az exedé, akivel febr 4-én voltál együtt.
2011. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ énis ebbe bizom!!Azért az elején csak nem tévednek 2 hetet!!!meg ott elkezdtem szedni a vitaminokat is lehet attol kezdett el növekedni gyorsabban!!(ebbe ringatom magam)!És mégegyszer köszönöm a válaszokat!!!
2011. okt. 4. 12:51
 8/17 anonim ***** válasza:

En a meretek alapjan azt mondom neked, hogy februar 26 korul fogant a babad. (Nyilvan azt tudod egyebkent, hogy a peteeres napjan tulajdonkeppen mar 2 hetesnek mondhato egy terhesseg, ha megfogan a baba es ra 14 napra, az elmaradt mensi idejen lesz 4 hetes egy terhesseg.) A pecseteles talan beagyazodas lehetett, vagy valami enyhe hormonzavar.

En ezt a meret alapjan irtam neked.


Ha azt is megirod, hogy a 12 hetes uh konkretan melyik honap melyik napjan volt (amelyiken 54 mm lett a crl), akkor megnezem neked meg az alapjan is.

2011. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo vagyok:

ha februar elejen voltal az exeddel, akkor nem tole van a baba, biztos, hogy februar utolso hete kornyeken volt peteeresed.

Viszont ket dolgot jobb, ha tudsz:


1. a magzatok az elso kb 15 hetben teljesen egyforman fejlodnek, teljesen mindegy, hogy te milyen vitamint szedsz es mennyit, a taptalaj jobb lesz, a fejlodesi rendellenessegek eselye csokken, neked sem lesz vitaminhianyod, de ilyen idos magzat ettol gyorsabban nem fejlodik.

2. abszolut nem lehet abbol kovetkeztetni a megtermekenyules datumara, hogy fiad lesz, egyaltalan nem kovetkezik az fiu gyermekbol az, hogy a peteeres napjan fogant. Ha egyaltalan igy ertetted. Lehet, hogy csak en ertelmeztem rosszul.

2011. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
az 5 hetesen ez volt március 22én:12x7mmes petezsák benne YS.2.7x3 mm Crl sejthetö!!a 12 hetes 4 napos meg május 6án volt!!de viszont onnantol mindig elörébb jöttem a terhességi hetekkel azért félek!!de azzal nyugtatom magam hogy az elsö pár UH a mérvado nem a vége felé amit mondanak!!a legutobbi UHom szeptember 13. BPD:82mm és 32 hetes terhességi hét!!itt meg végképp beparáztam mert mensire jön ki itt!!De abban bizok hogy az elsö pár Uh a jo és nem az exé és végre totál letudnám zárni a multam és boldog lehetek!!nagyon rossz ilyen kétségek közt végig vinni egy terhességet!!És nagyon szépen köszönöm a váálaszokat mert konkrétan dokinak ezt nem mondtam el mert szégyenlem magam nagyon csak kérdezgettem hogy mikor foganhatott de sose kaptam választ csak annyit hogy az utolso mensestöl számolják a heteket!Hát ezt énis tudom de nem erre voltam kiváncsi...
2011. okt. 4. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!