Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusra kiírt kismamik!...

Júniusra kiírt kismamik! Hogyan álltok a pici cuccaival? Sokat költöttetek már?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi,hogy ki teheti meg hogy mindenből újat vesz!Sajna én nem tudok majd mindenböl újjat vásárolni! VÉLEMÉNYEK?25-KM
2009. márc. 6. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi már mindent megvettünk,mert nem problémamentes a terhességem és félek,ha be kell előbb feküdni a kórházba,a férjem nem boldogul mindennel egyedül.Kb. 200.000 forintot költöttünk,de csak úgy volt rá lehetőségünk,hogy a kiadások 75%-át a nagyszülők,rokonok adták össze ajándékba aszületendő kisembernek.Enélkül nem is tudom,hogyan boldogultunk volna!És még így sem minden új,volt,amit használtan vettünk,de jó állapotban.
2009. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én még egy fillért sem költöttem a baba cuccaira. Viszont kaptam már pár szatyor kis rucit. Kiságyat, pelenkázót, babakocsit, járókát mind használtan kapom. Meg sem tehetném, hogy újakat vegyek. Csak azt veszem majd meg, ami a legfontosabb. Rucikat így még az első időkre nem... úgyis hamar kinövi. Születése után is szerintem egy ideig turkálókba megyek majd, amíg gyorsan nő, nem veszek új dolgokat. 26+1 km
2009. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi még semmit nem vettünk, mert a párom nagyon babonás és úgy van vele, hogy még várjuk, de nem fogunk mindent újonnan megvenni, mert azt nem engedhetjük meg magunknak.


25+2 kismami

2009. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még semmit nem vettem meg, mondjuk kicsit babonás is vagyok. Azegyetlen ami megvan, de még nem nálam az a bölcső, még én is abban feküdtem:) most unokatesóméknál volt, onnan jön vissza hozzánk. Meg kaptam egy cumisüveg melegítőt ismerőstől, akinek már nincs rá szüksége, és egy baldahinra szerelhető zenélős játékot. Mi sem tehetjük meg sajnos, hogy mindenből újat vegyünk. Babakocsikat nézegettem, titti tritont fogunk venni valószínű, 43 000 ft és minden benne van. (valószínű ezt nagyszülők fogják venni) Kisruhákat turkálóban fogom beszerezni, meg tescoban nézem az akciókat és azok alapján vásárolok majd. És persze bízom a rokonok bőkezűségében, talán kapunk néhány praktikus dolgot:)

Boldog Baba bárást!

2009. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia!


nem vettünk még semmit..vagyis a párom vett 2 pár zoknit,nem bírta ott hagyni a boltba..bár nekem van egy 7hós fiam,így sok mindenünk megvan...de neki is rengeteg minden használtan lett beszerezve/kapva,így sikerült h 3 kiságyunk is lett:-)) ....most kislányom lesz,csak pár csajos cuccot veszünk...

2009. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hät en az unokatesomtol kaptam egy csomo cuccot,ugyhogy szinte semmilyen ruhät nem vettem,csak 1szer voltam egy "babapiacon",es ott szereztem be pär edi (hasznält) cuccot,meg nekem terhesgatyikat.a ferjem asztalos,igy ö csinälta meg a pici szekrenyet meg pelenkätojät,anyosomek meg megvettek a kisägyat.ugyhogy amit eddig a babära költöttünk az kb 5000ft.

fogunk kapni a värostol tämogatäst,es abbol fogjuk megvenni a babakocsit,meg ami meg kell. 26hetes pocakos

2009. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi vettünk eddig egy bébiőrt, mert nagyon akciós volt.... De kaptunk már ágyat, hordozót, matracot, ruhácskákat. Nem fogunk újat venni semmiből. Nem mintha nem tehetnénk meg, de ezek annyira átmenetileg használt dolgok, tökéletes állapotban lévő használtakat lehet találni.
2009. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi sem vettünk semmit még neki. Az előző, egyébként problémamentes terhesség után, most annyi minden törént, hogy nálunk is nagyon bejátszik a babona. Sok mindent örökölni fog a nagyobbiktól (kiságy, babakocsi, játékok, járóka), de a nagyon fiús ruhákat azért nem adom majd rá. Merthogy lány...
2009. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi nekünk pont ma érkezett meg a baba szoba amit már egy hete rendeltem Kiságy, komod, pelenkázo és egy szekrény. Én nem vagyok babonás ezért lassan már a rucikat is megyek megvenni. Hétvégén rakjuk össze az ágyat, már nagyon kiváncsi vagyok, hogy így milyen lesz az Ő kis birodalma. :-)
2009. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!Meg nem vettunk semmit viszont rengeteg mindent kaptunk-kapunk.Kaptunk egy gyonyoru kisagyat matraccal,sok-sok ruhacskat.Egy reszuk hasznalt de nem latszik rajta,jo minosegu olasz ruhak.Ruhat szinte nem is kell venni mert mindenfele meretbe kaptunk.Torolkozoket azt en vettem.Babakad,hordozo,babakocsi ezeket szinten kapjuk.

Kulfoldon elunk es baba szuletese(junius 20-ra varom) 2 honappal haza akarunk menni(vegleg) es oda nem hurcolhatjuk haza pl:a kisagyat,nagyobb dolgokat.

Viszont otthonra mar a nagyszulok-dedszulok mar vasarolgatnak ezert otthon se lesz gond.

Latod,nem te vagy az egyetlen aki nem tud mindent ujjonan megvenni,vagyunk meg egy paran:):):)

jo babavarast:25 heteske

2009. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!