Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen szabad hason feküdni...

Terhesen szabad hason feküdni ha valaki nagyon kövér? (100 kiló felett)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz, akkor miért ne lehetne. Ennek egyébként semmi köze a testsúlyhoz. Egy idő után se a kövér, se a vékony nem tud, mert nyomódik a hasa és elég kellemetlen.
2011. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
100 kiló felett vagyok, 10 hetes. Még tudok hason aludni gond nélkül. Ha kényelmetlen lesz, akkor majd veszek kismamapárnát és oldalt alszom vele.
2011. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős terhes vagy? Én is ennyi voltam, de az első trimeszterben nem csináltam ebből gondot. Utána már nem feküdtem hasra, csak úgy egyik láb felhúzva féloldalasan, aztán már oldalt.
2011. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 10 hetes vagyok :) és 120 kg :(
2011. ápr. 26. 20:40
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel nem Te vagy az első és nem is utolsó túlsúlyos kismama!!!A lányeg ,hogy egészségesek legyetek mindketten!És ameddig kényelmes nyugodtan feküdj hason!A baba és a szervezeted úgyis szól ha valami nem jó...
2011. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy!
2011. ápr. 26. 21:10
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én a 24.hétben vagyok,én is hason ill.félig hason alszok,máshogy nem is tudok nagyon...
2011. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!32 hetes vagyok 109 kilóval indultam és most 116 kiló vagyok stabil oldaltfekvésben alszom mert oldalt és háton nem megy soha nem is tudtam oldalt csak egy délutáni pihi erejéig megy.Kismamapárnára felesleges beruháznod nekem még egy takaró van odatéve és begyüröm a mellem és a seggem alá a pocim úgy szabadon marad de a 24. hétig simán aludtam hason tehát nyugi amúgy a pici annyira védett helyen van hogy semmi baja nem lessz amikor meg már érzed mocorogni akkor úgyis jelzi hogy neki hogy jó :)kellemes babavárást és könnyü szülést
2011. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érezni fogod magadtól,hogy mikortól nem jó már a hason fekvés.Örülök,hogy van más is aki 100 kiló felett van.Én is 98 kilóval kezdtem most vagyok 105 és 31 hetes.Nektek nem mondják az orvosok,hogy mennyire nem jó ennyi súlyfelesleg?Én első babámat várom ezért még nem igazán tudom mi vár rám de az orvosok mindig megjegyzést tesznek.Volt amelyik azt mondta semmi mást nem ehetek csak hús,zöldség,gyümölcs ezt a hármat.Két napig korgott a gyomrom ugyhogy felhagytam az egésszel.Amit kívánok megeszem.Ti hogy vagytok ezzel?Írhatnátok!
2011. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 110 kg vagyok, 107-ről indultam. Én reggel és délben azt eszek amit kívánok, de igyekszem nem zabálni. Este viszont nem eszem kenyeret, kerülöm a szénhidrátot, igyekszem lassítani a hízásomat, szeretnék járni tudni 38 hetesen is.
2011. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!