Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen szabad hason feküdni...

Terhesen szabad hason feküdni ha valaki nagyon kövér? (100 kiló felett)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 20:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
Sziasztok nekem egyszer tettek megjegyzést a súlyomra de akkor is jól leoltottam mert semmi köze hhozzá hogy miért vagyok túlsúlyos és akkor elmagyaráztam neki hogy nekem a térdműtétem miatt van és hogy abba kellett hagynom a sportot miatta amúgy is nagyon sok munkám volt a műtét elött hogy ne legyek túlsúlyos de nem bánom hogy így alakult mert most úgysem tudnák sportolni a pici miatt vagyis van egykét dolog amit lehetne de azt nem csinálnám.Úgyhogy amikor azt mondta a doki hogy hűű de megtermett kövér a kismama és reméli hogy az ultrahang látni fogja rendesen a babát a zsírrétegem miatt merg hogy miért nem diétázok(pedig teljesen egészséges vagyok és örököltem is ezt a testalkatot) akkor adtam neki és behívattam a saját orvosom aki egyben nagyon jó barátom is (genetikai uh volt) ő is leoltotta akkor már tudta hogy hol a helye és érdekes módom rendesen látszódott a pici a hülye megjegyzése nélkül is látszódott volna.Amit megkívánok megeszem és nem foglalkozok vele hogy mit mondd a f@sz orvos,egyébként az enyém mondta hogy terhesség alatt kerüljem a diétát ne vigyem túlzásba mert nem kell kettő helyett enni de nyugodtan ha a szalonnát kívánom meg akkor egyek is belőle és meg is teszem húsvétkor szalonnát reggeliztem újhagymával tojással.És nem értem hogy azért mert valaki túlsúllyal kűzköd miért kell még megalázni és rátenni egy lapáttal a bajára holott van neki elég sok gondja azzal is hogy a ruhásboltban megnézik bocs hogy ennyire hosszúra sikerült de muszáj volt leírnom ami a szívemet nyomja üdv 32 hkm mindenkinek könnyü szülést és kellemes várandósságot
2011. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen egyetértek veled kedves előttem válaszoló!
2011. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is sokáig aludtam hason (119 kilóval kezdtem a terhességem, most 117,5nél tartok), de kb 20 hetes kortól már nem nagyon tudtam. Ugyanis a kisasszony erősen reklamál, ha neki kényelmetlen pozíciót veszek fel alvás közben. Most vagyunk a 35. hétben, már nem tudom hogy feküdjek hogy jó legyen. Szóval ne aggódj, amíg nem érzel fájdalmat vagy kellemetlenséget, addig mindegy hogy alszol. :-)

2011. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen mindenkinek a választ, csak most jutottam gép közelbe. Még nem tettek megjegyzést a súlyomra, a védőnő mondta hogy oda kell figyelni, de ő sem rosszallóan. Ez a második babám, az elsőnél 103 kilóval kezdtem, és 110-el mentem szülni, de magas volt a terheléses cukrom, ezért diétázni kellett. Azt mondták most is kell majd, mert ha az elsőnél magas volt, akkor valószínűleg most sem lesz másképp. Már elkezdtem, nem háromszor eszem, hanem ötször, de keveset, és az édességeket kerülöm, max. heti egyszer eszek (remélem nem lesz gond), de akkor is csak reggel.
2011. ápr. 27. 17:51
 15/18 A kérdező kommentje:
Most látom, milyen csúnyán írtam, hogy "ez" a második babám, igazából azt akartam írni hogy második terhességem :)
2011. ápr. 27. 17:53
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia!Én az első babámat várom, és épp egy sikeres diéta közben estem teherbe, szóval még egyáltalán nem a kívánt súlynál...épp csak megindultak a kilók és rögtön:)127kg voltam amikor teherbe estem, most 14. hétben vagyok és 124,5kg vagyok.Nyilván felfogom, hogy nem a legtökéletesebb az hogy ekkora súlyra sikerült a baba, de nagyon boldogok vagyunk párommal és igyekszem odafigyelni minden fontos dologra.Hiszen MÁR mást tenni nemtudok.Nőgyógyászom egy tünemény imádom, és a védőnőm is nagyon-nagyon rendes!Azt hiszem szerencsés vagyok,hiszen a súlyom épp annyira került szóba,mint más kismamánál.Remélhetőleg ez végig így is lesz:)Boldog babavárást neked!:)
2011. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,persze a lényeget nem írtam, hogy nekem még sikerül hason aludni (tulajdonképpen csak úgy meg...),de van úgy hogy kényelmetlen a pozíció....Gondolom már nem sokáig tudok majd mert "reklamálás" lesz:)
2011. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm, Nektek is nagyon boldog babavárást!
2011. ápr. 29. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!