Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérem aki tud írjon! 30-DIK...

Kérem aki tud írjon! 30-DIK HÉTBEN VAGYYOK UH-on az orvosom meglátta hogy az egyik veséje a babának nagyobb azt mondta valószinű ciszta a bal vese alsó részében, teljesen ki vagyok összeroppantam, megyek debrecenbe hétfőn-de addig becsavarodok?

Figyelt kérdés
a dokim szerint komoly- na ja EGY KÉTSÉGBEESETT KISMAMA
2011. ápr. 28. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj, nem biztos, hogy nagy a baj, csak az orvosok szeretik elfelejteni, hogy az anyukák ilyenkor nem reagálnak jól az ilyen megjegyésekre. az már elég régen volt, de az öcsémre azt mondták, hogy vízfejű lesz (neki meg a feje volt nagyobb), aztán teljesen egészségesen megszületett. A vese cisztákhoz nem értek, de simán lehet, hogy ha most ott is van, magától felszívódik, vagy más miatt nem kell vele semmit csinálni. szóval próbálj megnyugodni... hajrá! egy szintén frászolós kismama :))
2011. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi nem jól írtam a dokim szerint NEM KOMOLY!!! na ja könnyen beszél szerinten csak meg akart nyugtatni
2011. ápr. 28. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, vesével kapcsolatban minden ismerősömet Debrecenbe küdtek, mert ott lesztek a babával a legjobb kezekben! Általában ez annyit tesz, hogy amikor megszületik a baba utána is kezdetben havonta, majd 3 havonta vissza kell mennetek vizsgálatokra. Gyógyszeres beavatkozást nem szokott igényelni. Idővel rendeződik a dolog magától, csak kell a rendszeres ellenőrzés. Durva hasonlattal kicsit olyan, mint az agyi ciszta a babáknál, csak ez születés után szívódik fel, nem előtte. Ott előtte kell egy csomó UH-ra menni, itt meg utána. És a gyereked ettől még teljesen egészséges.
2011. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik rokonomnál ugyan ez volt, végig riogatták, hogy a babája vesetágulatos, mert látták UH-n, ráadásul nehezen sikerült baba, mert meddő a csaj, és amikor megszületett a kisfiú, kiderült, hogy SEMMI BAJA!!!!


Szóval ne rágódj ezen, holnap majd mondanak okosat, addig ne idegeskedj szerintem... :)

2011. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiamnak is nagyobb az egyik veséje, mint a másik. havonta kellett vinnem ultrahangra. Ezen kívül semmi beavatkozás nem kellett. Egészséges, jókedvű 5 éves gyerek. Úgyhogy fel a fejjel!

Amúgy mi is Debrecenbe járunk...

2011. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!