Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati vese ciszta - mennyire...

Magzati vese ciszta - mennyire veszélyes, milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
A manóka jobb veséjén cisztát találtak. Mire számítsak? Természetes módon megszülhetem vagy császározni fognak? A szülés után milyen vizsgálatokat végeznek el a babámon? Kinek milyen tapasztalatai vannak?
2009. ápr. 30. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:

szoros UH követése javasolt. rendszeresen nézni fogják nőtt-e, elmúlt e-, stb. ez nem indikál császárt. születése után is megvizsgálják uh-gal és 3 havonta kontroll.

én kisfiamnak magzati pyelontágulatot írtak le, a 20.héttől kéthtente uh-n nézték, hogy alakul. sajnos nem tűnt el, pedig mennyire szerettem volna!!!!!de szerencsére nem is nőtt, csak ott van. most 10 hónapos és negyedszerre fogunk menni májusban kontrollra.

2009. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én babámnak a 20. héten mindkét agyféltekében egy-egy majdnem 1 cm-es ciszta volt és mellette pyelontágulata is mindkét veséjében. A ciszták 4 hét múlva nyomtalanul eltűntek. A doki azt mondta, hogy a ciszták folyamatosan keletkeznek-elmúlnak az ember testében még felnőtt korában is.

A pyelontágulatai a 28. hétre teljesen megszűntek és egészséges kisfiút szültem.

2009. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a megnyugtatást!


a doki ma újabb uh-ra küldött minket. jövő pénteken megyünk, hogy ott is megnézzék a kislányunkat.

remélem, hogy elmúlnak a ciszták a megszületéséig vagy legalább nem súlyosbodik az állapota.

2009. ápr. 30. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
az is lehetséges h ikerterhesség lett volna!de nem szívódott még fel teljesen a tesó!
2009. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!