Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek ha az osztály...

Mit tennétek ha az osztály találkát füstös kocsmába szerveznék, de akkor még csak 7 hetesek lennétek, és nem szeretnétek, hogy mindenki megtudja?

Figyelt kérdés

- nyeljem a füstöt?

- szóljak csak a szervezőnek és megkérjem hogy ne árulja el?

- egyéb trükk? régebben kocadohányos voltam, szóval lehet kicsit átlátszó volna...

- voltatok ilyen helyzetben?

ja és szeretnék elmenni mindenképp.


2011. ápr. 28. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

En nem mennek el, en is olyan voltam, onnantol, hogy pozitiv lett a tesztem, nem jartam fustos helyekre, sot, ha valaki ragyujtott mellettem az utcan, arrebb mentem. Pedig dohanyoztam regen.

De, ha mesz mindenkepp, akkor beszelj a szervezovel, legyen mashol es lehetoleg nem dohanyzo reszlegen. Es, akinek kell, max. kimegy cigizni. Vagy teraszos hely is jo.

2011. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 5 hetes voltam akkor. nem mentem el, pont emiatt.
2011. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is emiatt nem mentem el anno 9 hetesen...
2011. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hú hát én inkább asszem szólok hogy szervezzük át... senki nem dohányzik egyébként a csapatból, csak mga a kocsma füstös, szóval szerintem nem lesz gond....

ezért nem hagynám ki!

2011. ápr. 28. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
te tudod. nekem a gyerekem fontosabb. azelőtt minden évben voltam és ezután is megyek majd. 1 kihagyás nem avilág. ha át tudod szerveztetni, jó.
2011. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13 hetes voltam,nem mentem el.30 embert nem kérek meg,hogy csak miattam tegyék át máshova a helyszínt,így én inkább el se mentem.Volt aki megszólt ezért,hogy bunkó vagyok,de az ő baja,ha nem tudja ezt megérteni.
2011. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megoldódott a problémám!

Írtam a szervezőnek és mondta hogy van nemdohányzó rész csak én nem tudtam róla. És ott lesz.

2011. ápr. 28. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!