Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendben van az, hogy a párom...

Rendben van az, hogy a párom 32 hetes terhesen este hatkor elmegy barátnőzni egy pub-ba ahonnan éjfélre sikerül hazaérnie és árad a ruhájáról a cigiszag?

Figyelt kérdés
A szituhoz: másfél éve vagyunk együt, neki van egy 13éves gyermeke, nekem az első gyermekem ami a pocakban van. A lényeg, hogy én kiakadtam mert én itthon az ő gyermekével, ő meg a nagy pocakjával egy lebujból éjfélre ér haza...nah kiváncsi vagyok a véleményekre mert ő nem értette min akadok ki...:-(
2009. márc. 7. 04:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%

Engem is csak a pub része zavar.

Ha menni akar kicsit, hagyd menni, ezen nem szabad kiakadni! A baba megszületése után nem fog tudni kimozdulni elég sokáig! A fiúcska meg elég nagy ahhoz, h pár órát kibírtok kettecskén.

Te is elmész haverozni, nem? És ugye milyen gyorsan el tud telni pár óra hossza, ha az embernek jó a társasága?

Szerintem nem az éjfélre hazaéréssel van baj, még csak nem is azzal, h otthon hagyta a fiát. Ugyan már! Hiszen egy nő nem csak anyuka kell legyen! Néha nekünk is jár a kikapcsolódás! Sőt! Többször járna, mint ahányszor az ember eljut ! (szökőévenként egyszer) Utána felfrissülve ér haza, és a családjára is több figyelmet fordít.

Épp elég egy nőnek állandóan teljesíteni (gyerek, férj, háztartás, munka)! Az anyaság 24 órás feladat, és az év minden napján "munkanap" van. Persze ettől függetlenül nagyon szép dolog az anyaság, de lássuk be, roppant fárasztó. Ezért ne sajnáljuk a másiktól a szabadidőt! Azt a pár órát szerintem kibírtátok, ő meg végre jól érezhette magát.

Egyedül a füstös pub-bal van bajom, de az egyik előttem szólónak abban igaza van, h rettentő nehéz olyan helyet találni, ahol nem nyomják az ember orra alá a füstöt!

Szerintem ezen ne akadj ki, hamarosan úgyis jön a baba és az teljes embert kíván (és rengeteg türelmet a Te részedről mind az anyuka, mind a baba felé)! Inkább finoman mondd el neki, h legközelebb azért válasszák meg jobban a helyet, ahova beülnek, mert szegény babának nem tesz jót! (uakkor azért azt is tegyük hozzá, h egy ilyen egyszeri alkalmas történettől nem lesz baja)

2009. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%
Szia! Nem semmi történet ! Egyszerűen fel nem fogom hogy csinálhat ilyent? Persze én is elmegyek néha itthonról barátnőkkel de du.nem éjjel! Na meg 30 hetesen pff. Azt sem díjaznám ha a párom elmenne nélkülem éjjel a barátaival miközben én terhesen itthon ülök! Próbáld megbeszélni vele hogy ez így nem oké! Ha meglesz a pici akkor is lemegy te meg etetsz pelenkázól? VAgy hogy gondolja? Fel a fejjel :)!
2009. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

"Az hogy meddig marad nem mindegy?"

Hát ha a szomszédomról van szó akkor igen...mindegy...

2009. márc. 7. 12:07
 14/24 anonim ***** válasza:
82%
A 10:41-kor íróval elég sokmindenben egyetértek.Ne dramatizáld túl a helyzetet,nem biztos,hogy a dohányzó részben voltak,de aki nem cigizik,sokkal érzékenyebb a cigiszagra(mint ahogy Te is megérezted a ruháján)Nem fogyasztott alkoholt gondolom,csak kicsit ki akart szakadni a mindennapokból(amit ha nem teszünk meg néha,begolyózunk).Könnyen írják,hogy miért nem du.de lehet hogy a barátnők dolgoznak,és csak este érnek rá.Ahogy írtad,Te is elszoktál menni néha a haverokkal,és nem biztos hogy Ő könnyebb helyzetben van,amikor enyhén "sörszagúan" mész haza.Nem ülhet mindig a fia mellett,és nem jó ha már most "elkülöníted"hogy az-az Ő fia.Mit fog érezni,ha megszületik a baba?Ilyenkor legalább alkalmatok van kicsit kettesben lenni,ami lehet jót tesz a nagyfiúnak is.És gondolom ez nem is minden héten fordul elő.Próbálj kicsit beleérezni az Ő helyébe,mert nem érdemes ilyen miatt veszekedni,az anyuka idegeskedése lehet többet árt a babának,mint egy barátnős-nevetgélős este.Boldog Babavárást!
2009. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
67%

Én kérdeztem, hogy nem mindegy-e, hogy meddig marad.

Fura, mert ált. a nők szoktak ilyen hisztisek lenni, ha sokáig kimarad a párjuk. Az éjfél meg egyáltalán nem sok, szerintem. De ha te úgy gondolod, hatalmas hibát követett el a párod, akkor beszéld meg vele. Attól, hogy pub,még nem azt jelenti, hogy késdobáló kocsma. Lehet dohányzó és nemdohányzó része is a helynek, és mivel én is vendéglátásban dolgoztam, tudom, hogy ha a dohányzó teli van, nincs az az elszívóberendezés, ami ne engedné a füstöt át a nemdohányzóba. És mit számít, ha 2 vagy 3 órával hamarabb ér haza? És ha ő 32 hetes terhesen jól érzi magát, szerintem nem kell feltétlen otthon ülnie, és azt várnia, hogy na,mikor megyek már szülni. Gondolom otthon is végzi a dolgát, megállja a helyét anyaként, és barátnőként. Akkor meg miért ne mehetne el otthonról, és érezhetné magát jól. Ha már azt írtad volna, hogy minden hétvégén ezt csinálja, akkor nekem is más lenne a véleményem. De attól, hogy terhes még nem kell kolostorba vonulnia. És te is lehetnél egy kicsit megértőbb, és ne te legyél már az apja!

Ja, és bocs, hogy nem megerősítettelek, pedig úgy érzem, csak azért jöttél ide, és tetted fel a kérdést. Lehet a nagymamám egyetértene veled...

2009. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%

Azért nem kell ennyire túllihegni a dolgot, attól még hogy kismama semmi rosszat nem tett. Gondolom egyszeri alkalom volt, találkozott a barátnőivel, akikkel szülés után amúgy se fog tudni még ennyire se beszélgetni. Mi is beszoktunk ülni kávézóba dumcsizni, szinte alíg dohányzik valaki az egész kávézóban, a ruha mégis átveszi. Nem volt túl szerencsés ez a mondatod hogy te otthon az ő gyerekével.. úgy hangzik mintha ő is nem is tartozna a ti családotokba.

Kicsit lehetnél megértőbb a pároddal, nem zárhatod be csak azért mert terhes, egy-egy alkalommal ő is kikapcsolódhat.

2009. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
43%
Örülök, hogy nem én vagyok a feleséged!
2009. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

A végére elferdült ez az egész...a "gyermeke" jelző azért volt fontos, hogy kpbe legyen aki olvasa ezt vagy hozzászól a szituval, hogy a mi családunk, hogyan épül fel...

Az meg, hogy van aki örül, hogy nem én vagyok a férje no comment, kölcsönös...nem tudom lazán kezeli a családom sorsát, úgy hogy magasról teszek rá, hogy a párom a picinkkel a hasába féléjszaka odavan...

mind1, köszi a hozzászólásokat és kívánom mindenki úgy élje az életét ahogy jónak látja!

2009. márc. 7. 16:35
 19/24 anonim ***** válasza:
86%

Szia!Ne csuggedj:)!Hagyj neki nehany napot aztan probalj meg vele leulni es megbeszelni ezt az egeszet.De csak higgadtan(amennyire lehet)nem egyszeru.

En kicsit mas szemszogbol latom ezt a dolgot.Tobbszor atolvastam a kerdest es a kozbe irt kommentjeidet.En ezekbol ugy latom h te felted ot es nem "korlatozni" akarod.Es nem csak ot hanem a kis picurt a pocakjaba.

Ha a helyedbe beszelnek vele akkor ezt hangsulyoznam h:aggodok erted,feltelek h nagyon elfaradsz,kimerulsz h megvisel a cigi fust stb....Melyik nonek em esne jol ha tudna h a parja felti ot,aggodik erte,szereti?

Mert ez a cigi fustos Pub ejfelig ez nagyon nem jo.Valo igaz h alig lehet olyan helyet talalni ahol nem bagoznak de lehet.Persze nem ejfelkor mert akkor pl;a cukraszdak mar zarva vannak.

Ja es meg vmi!En ezt a kerdest megmutattam a ferjemnek is.Es neki ugyanugy nem tetszene mint neked.Csak h legyen egy ferfi velemeny is.Delutanonkent mi is talalkozunk a baratnokkel v hetvegenkent,nincs is ezzel gond.Elkisernek vasarolni,nezelodni.Erre szuksege is van mindenkinek.De nem ejfelig ucsorogni egy pubban.

Fel a fejjel!

Tobbieknek:Johet a lepontozas!!!

2009. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
79%

Ja amugy en is kismami vagyok.(25 heteske)

Elozo voltam.

2009. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!