Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi volt a HCG-d a 13....

Mennyi volt a HCG-d a 13. DPO-n? Esély ikrekre?

Figyelt kérdés
13-on nekem 1100, 14-en 1560. Kerek 5 hetesen 9 mm-es petezsák kezdemény... Szerintetek ez utalhat ikrekre? Az uh-s doki szerint sanszos... A saját orvosom szerint korai megmondani, majd kedden okosabbak leszünk a 6 hetes uh után...
2011. ápr. 29. 21:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, hülyeséget írtam.... :) 20. DPO-n volt 1100, és a 21-en 1560.... Elnéztem a naptárt számolás közben. :)
2011. ápr. 29. 21:29
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem anno 14. DPO-n volt 1000. Két hét múlva az UH-n egy baba volt csak életjelekkel, de nagyon hosszúkás volt a petezsák, és a doki nagyon keresgélt ott a másik végében is..

Szóval bármi lehet még, ne legyél nagyon csalódott, ha csak egy baba lesz, de drukkolok, hogy azt lásd majd az UH-n, amit szeretnél. :-)

2011. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. :) És neked gratulálok! Van már egy kisfiam, és nagyon szeretném ha most ketten lennének a pocakban... :) Minden nehézség ellenére csodás lehet. Szeretném megélni...
2011. ápr. 30. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!