Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi diabéteszes kismamá...

Terhességi diabéteszes kismamák ti hogy bírjátok a 175gr-os diétát betartani? Én szenvedek az éhségtől de nagyon. Meg lehet ezt szokni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! én 150 g-oson voltam. rengeteg húst ettem zöldséggel, lecsót (nyáron). én is sokszor voltam éhes, az egyetlen, ami elvette az éhségemet, az a mogyoró volt...amúgy meg lehet szokni, arra kell gondolni, h ez a bab érdeke, és menni fog. kitartást kívánok neked!
2009. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást,remélem megszokom,mert tudom,hogy a babáról szól ez a dolog,nem rólam,csak tényleg nagyon nehéz....
2009. márc. 7. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hello! csak vigasztalni szeretnélek: ezen a héten derült ki a terhességi diabetes nálam is, de már az elejétől egy másik diétát IS követnem kell, mert emésztési gondjaim is vannak (az előző terhességben még hányingerem sem volt...). az éhség amúgy engem is gyötör, ingerült vagyok tőle nagyon. 4-5-ször mérem a cukromat naponta, + kerestem ún. mintaétrendet
2009. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én rengeteg sajtot ettem,zöldséget,sovány felvágottat nasinak.Meg lehet szokni a diétát,és gondolj a babára,hogy így tuti egészséges lesz.És nem utolsósorban nem szedsz fel 30 kilót :)
2009. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!