Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretném orálisan kényeztetni...

Szeretném orálisan kényeztetni a párom, így is megtehetem? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném orálisan kielégíteni a párom, viszont amióta babát várok egyszer sem adódott rá alkalom. Most pedig úgy néz ki van egy kis gombám a tünetekből kiindukva és neki is lehet vmilyen fertőzése. Bár nem tiltottak el a szextől... Védve van annyira a baba h ne legyen káros rá nézve ha mégis van vmilyen "gondunk". Bár nem mondja a párom, tudom h nagyon kívánja ezt, én pedig szeretném Neki megadni! Ha nem veszélyes! 23 hetes kismama
2011. ápr. 30. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor kellemetlen, ha mondjuk a párodnak is megvan ugyanaz a fertőzése, csak mondjuk tünet nélkül. Szerintem inkább kezeljétek ki, és majd utána kényeztetheted. Hiszen át is adhattad neki akkor, amikor még te sem tudtál róla. És hidd el, nem lenne kellemes egy szájfertőzés...
2011. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Orális szextől semmi bajod nem lesz. Bár ha fertőzésetek van, akkor azt ki kell kezeltetni, nem ölbe tett kézzel várni, míg elmúlik..
2011. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy milyen fertőzésed van, olyankor a szex minden formája tilos!Átadhatjátok egymásnak, és igenis veszélyes a babára nézve!A fertőzések többsége nem megfelelő kezelések miatt bejuthat a placentáig is!
2011. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Csináld óvszerrel. Nem az igazi, de a semmitöl jobb.
2011. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szedtem rá klion-t, meg canesten-t is, ő pedig antibiotikumot kapott, de mivel néha előjön még 1-2 tünet ezért sztem nem múlt még el. A dokim azt mondta nem komoly gond. Legközelebb majd május közepén megyek hozzá. Ma este szerettem volna meglepni a párom ezért kérdeztem.
2011. ápr. 30. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!