Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Váltsak orvost? Ezt bármikor...

Váltsak orvost? Ezt bármikor megtehetem? Mi a menete?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok.PCOS miatt veszélyeztetett.Az én dokim hívő ember,abortuszt se csinál meg ilyenek.Eddíg minden rendben volt.De a legujjabb dolog hogy nem fogja megnézni hogy nyitva van e a méhszáj,eggyáltalán a terhesség kiderűlte óta nem vizsgál hüvelyi úton.Ha nyitva lenne mikor tudnám meg?Írjátok hogy 22 hetessen nyitva volt és pihenni kell.Meg a méhlepény érettségét,bár ennek biztos nincs itt az ideje.De mi van ha ez miatt kimarad valami?Ezt leszámítva megvagyok vele elégedve,de a baba az első és ha kell továbblépek.

Köszönöm a válaszokat!!!

HA váltanék akkor csak bejelentem hogy kikérem a kartonomat?Hogyan működik?


2009. júl. 22. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért írjátok már többen is, hogy PCOS miatt veszélyeztetettek vagytok? Én is az vagyok, de sosem merült fel, hogy emiatt veszélyeztetett lennék...Tudtommal semmi köze a kettőnek egymáshoz, max nehezebb ezzel teherbe esni, de ha már megvan a baba, nincs különbség normál és PCOS-es terhes között. Megírnád privibe? Köszi

Amúgy meg bármikor válthatsz dokit, nem kell semmi kartont kikérned. A kiskönyved megvan, elmész egy másik dokihoz és ha kérdezi, megmondod, hogy eddig máshoz jártál, de váltani szeretnél és ennyi.

Amúgy vannak olyan orvosok, akik nem nézik a méhszájat, bár ezzel én sem értek egyet...

2009. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is PCO-s kismami vagyok. Elárulod nekem is ezt a veszélyeztetett dolgot, érdekelne engem is.

Dokit már váltottam én is. Csak máshoz mész és kész. Még indokolni sem indokolsz. szabad orvosválasztás. Ezért fizeted a TB-t!

Azért gáz, ha valami baj van akkor sem néz meg? Nekem a 22-ikhéten görcseim voltak. Az volt az első hogy megnézett a dokim..... kinyilhat a méhszáj.

Boldog babavárást, és izgalmas orvosváltást!!! :)

Üdv:

26 hetes

2009. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
CSak annyit tudok mondani,hogy mikor 6 hetessen kiderűlt a pici,szinte rögtön szólt hogy veszélyeztetett vagyok.Mivel ülő munkát végzek nem értettem miért kell otthagynom a munkám,de mivel ügyfelezek a stressz miatt.Mivel első baba nem nagyon akadékoskodtam.Meg a pcos-nél magassabb a vetélési arány.Aztán a 10.hét körűl volt egy kis vérzésem.Igazából ennyi.
2009. júl. 23. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!