Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok, ma együtt...

9 hetes vagyok, ma együtt voltunk a párommal és kicsit barnáztam utána. Kedden tudnék csak elmenni dokihoz. Mennyire kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Ha már holnap nem barnáznék, akkor minden rendben van? Ma egész nap csak pihentem, hátha segít valamit.
2009. márc. 7. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnap már nem barnázol, akkor valószínűleg nem hormonális probléma, hanem a méhszájból jött a vérzés. A terhes méhszáj sokkal vérdúsabb, ezért könnyebb felsérteni. Próbáljatok meg óvatosabbak lenni. De azért említsd meg a dokinak. Viszont ha nem múlik el, akkor baj lehet a progi szinteddel. De mivel írtad, hogy pont együttlét után történt, sokkal valószínűbb az első lehetőség.
2009. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Eddig bele sem gondoltam, hogy ha hormonális eredetű akkor lehet inkább bajra gondolni ugye?
2009. márc. 7. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Őszinte leszek hozzád!Nekem volt egy vetélésem nem így volt mint neked.Magzatviz el hajnalban majd vér ömlés szerüen.Ez 2001 ben volt.2004 ben ujabb terhesség 2x bevéreztem barnás-véres volt.korházba be de nem volt baj.2005 ben megszültem a lányom egészségesen.Most újra várandós vagyok,és rákérdeztem mik az esélyeim és,hogy mi a helyzet a nemi élettel.Egy kiváló szakember azt mondta a nemi életet csak lelki okokból szokták ellenezni,hogy a szülők ne tudják magukat okolni...Gondolom a következtetés levonva.Ezen kívül még azt mondta nem terhesen csináltassak egy progeszteron szintet.Valószinüleg a sárgatesttel volt baj ami azóta akár helyre is állhatott.Most 30 hetes vagyok és semmi panaszom nem volt még eddig a terhességem során.Leszámítva az elejét persze mell fájás stb.2100-as a méhszáj állapota,de mielőtt bárki kombinálna nem első szülőknél a rugalmasság miatt gyakori.Nem jelent semmit.Minden jót nektek!
2009. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást!:))Saját tapasztalatot írtam le amiben nem búzdítottam a kismamát arra,hogy hagyja történni a dolgokat!!!Dehát ezek vagyok ti akiknek ez az egész oldal csak arra van,hogy pontozgassatok!
2009. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem a doki a biztonság kedvéért eltíltott a nemi élettől az első 12 hétben, mert ilyenkor még fennáll a vetélés kockázata, jobb az óvatosság

Boldog babavárást,

18 hetes kismama:)

2009. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos elhalt az embrióm, ezért volt a barnázásom sajnos! Holnap kórház...
2009. márc. 10. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!

nagyon sajnálom, ami veled történt. sajnos ez már velem is megtörtént kétszer is. mindkettőnél barnázás és másnap már véreztem és vége volt a terhességemnek, majd kórház és eü küret. gondolom Téged is megvisel lelkileg, kitartás. a családom nagyon sokat segített. ezen túl leszel és 3 hónap múlva újra próbálkozhattok. utazzatok el valahová, a klimaváltozás jót tesz. mégegyszer nagyon sajnálom.

2009. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!