Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm utolsó napján...

Menstruációm utolsó napján voltam együtt a férjemmel mikor már csak barnáztam. és azóta görcsöl szurkál egy picit a hasam? Ez mitől lehet? Felisvagyok fázva, de még szoptatok is!

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
ez másfél hete volt!terhes lehetek?
2011. jún. 29. 19:04
 2/5 anonim ***** válasza:
A felfázástól érezhetsz ilyeneket. A szoptatásnak meg van méhösszehúzó hatása, amit normál esetben nem érzel, de mivel gyulladás van az alhasadban egy kicsit érzékenyebb lehetsz. Nekem a napi 5 liter folyadék segített, h kitisztuljak. Ezt csináltam két napig. Igyekezz többet pihenni, mint amennyit tudsz. Nem baj, ha két napig elmarad a takarítás. Ez a te érdeked. Én is hajtottam magam a felfázásomkor. Hiába szedtem homeopátiás bogyót meg ittm v 3 liter folyadékot, mégis ráment a vesémre. Utána kaptam antibiotikumot, de az sem segített sokat, a fájdalom megmaradt. Ezért csináltam az 5 literes kúrát.
2011. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
remélem még nem a babóca sikerült:) hanem tényleg felvagyok fázva......
2011. jún. 29. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
ha másfél hete voltatok együtt, ami a menzid utolsó napján volt, akkor szerintem mostanában van pé-d és azt érzed
2011. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de soha nem éreztem eddig a peteérésem ,nem tudom ez jelent valamit fáj a derekam is de csak a jobb oldalt .terhes lehetek???? ,a menzim utolsó napján voltam együtt a férjemmel.
2011. jún. 30. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!