Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doki augmentint írt fel...

A doki augmentint írt fel nekem felfázásra, de nagyon kikészíti a gyomromat. Nem szeretném abbahagyni, mert állítólag többet ártok vele akkor. Mit tehetnék, hogy enyhítsem a panaszokat? 21 hetes.

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd abba, tényleg nem szabad!

Ne vedd be soha éhgyomorra, és meleg folyadékot igyál utána! Nekem ez szokott segíteni.

Sajnos rengetegszer fáj a gyomrom, savam is sok van. A gyógyszerek kikészítenek, amire nekem mindig enyhülés a hideg tej, a gyógyszer bevételére meg az, amit az előbb leírtam.

Próbáld ki, veszteni nem fogsz!

Sajnos ennyit tudok csak segíteni, nekem be szokott válni.

2009. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, csak hasmenésem is van. Ne lesz baja a babának tőle ?
2009. márc. 8. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg szedj az antibiotikum mellett Normaflort, az segít a gyomrodnak és a bélbolyhokat is rendbe szedi. Sok orvos az antibiotikummal együtt ezt is felírja.
2009. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ezt kellett szednem,de hála Istennek elfogyott.A savtól meg az augmentin kikészítette a gyomrom,már vért hánytam,de folyamatosan és azóta is iszom a Normaflort és sokkal jobb.

2009. márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!