Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves pocakos anyukák!...

Kedves pocakos anyukák! Milyen érzés ha a babátok mozog?

Figyelt kérdés
Azért szeretnék választ kapni a kérdésemre mert ez az első terhességem és nem tudom, hogy milyen érzés.
2011. máj. 2. 07:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz megfogalmazni, de mindenképp pozitív élmény. Én most 23 hetes vagyok és már nagyon nagyokat tud rúgni a baba. A legjobb az amikor apuka ráteszi az arcát a pocakomra és érzi amint az arcát rugdossa a babó. Én nagyon szeretem ezt az érzést....
2011. máj. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Amikor megmoccan, akkor lent érzed egészen. Nekem majdnem hogy combtőben jelentkezett először.

Mindenki másképp fogja fel azt az érzést. Nekem leginkább egy lüktetéshez vagy izomrángáshoz volt hasonló. Az első babámat a 18. héten éreztem meg, de beletelt egy hétbe míg biztos voltam abban, hogy mit érzek. Ehhez hozzájárult az is, hogy nem minden nap mozgott. Te is figyelj rá, mert egy adott pillanatban biztos leszel benne, hogy ő az...

2011. máj. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A második nagyon jó leírta. :) Olyan izomrángásos és lüktető érzés! :) De nagyon jó! Én már 15 hetesen éreztem először ezeket a kis mozgásokat, de még konkrét rúgdosásokat nem érzek :)


de tudni fogod, hogy mikor ő az!


17 h km

2011. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

23 hetes vagyok és már egy ideje(16 héttől) nekem is mozog a babám!

Nagyon jó érzés!Én a szívdobbanásra tudnám hasonlítani,csak a pocakodban!!:))

Most már vannak erőteljesebb rúgásai,forgolódik odabent és már éjszakai is felébredek ha megrúg!!!:))

2011. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én kb. 10 hetesen éreztem először, csiklandozott.. nem tudtam, hogy ő az, a védőnő világosított fel :) aztán bugyogó érzés következett, mintha valaki szívószállal fújna valami vizet a hasadban, most meg már az izomrángásos érzés, ahogy a többiek is írták :) csak sajna még én sem mindig érzem :(


15 hetes kismama

2011. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy offolok. Én 12 hetes vagyok és pár napja érzek "valamit". Pontosan ilyen izomrándulásszerű érzés, néha mint egy apró buborék pukkanás. Első baba és eddig kételkedtem benne, hogy Őt érezhetném, de akkor mi más lehetne? Mert ha az embernek a belei mozgolódnak az azért más érzés. Tényleg ez már lehet Ő??? Más is volt aki első babát ilyen korán érzett? Egyébként már a pocakom is jól látszik.
2011. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Pontozzatok le, de szerintem a 33. hét után már nem olyan jó érzés :-))) Főleg, ha front van, és nem nyugszik.

De lehet, hogy az én kisbabám nagyon eleven..

2011. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
En eleinte azt hittem, a belgazaimat erzem, aztan valahogy tudtam, hogy ez csakis a baba lehet. Neha buborekpukkanas-szeru, neha erosebb, mintha belulrol megpockolne. Eleg vicces erzes. :)
2011. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is vhogy a 18. hét környékén éreztem, hogy ez Ő lehetett.. Tényleg olyan pukkanásszerű érzés volt, először én sem voltam benne biztos, hogy ez most mi is?! :-) De mivel nekem a babó lábbal van lefelé, ezért én is elég lent éreztem, elég kellemetlen volt néha, amikor szó szerint szétrúgta a hólyagomat.. Szerintem mindenképp tudni fogod, hogy Ő volt-e vagy sem, nekem is első baba és szinte az elejétől fogva tudtam, hogy Ő volt..


Boldog babavárást! :-)

27+5 hkm

2011. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20 hetes terhes vagyok ,es csodalatos erzes en minden nap erzem ot sot mondhatni mar most nagyon eleven ,mert eroset rug es sokat mozog.imadom ot.a parom beszelgetni szokot vele es akkor meg jobban elkezdi a rugdosodast .fantasztikus.
2011. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!