Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós anyukák, akarjátok...

Várandós anyukák, akarjátok előre tudni a babátok nemét? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első 2-nél a ruhák miatt akartam tudni,(hogy milyet hagyjak kint,mert kaptunk ilyet is,meg olyat is).

Most meg azért,szeretném megtudni,mert 2 lányunk van.

2010. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első terhességem volt, és igen tudni akartam, bár elég sokára mutatta meg magát.

Egyrészről kíváncsi voltam, másrészről folyamatosan vásároltunk már neki a terhesség alatt is, továbbá sokat beszéltünk hozzá, így a nevén tudtuk szólítani.

2010. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első babának pusztán kíváncsiságból szerettem volna tudni, de nem mutatta meg magát. Kislány lett:-) A 2. babánál ismét kíváncsi voltam, s meg is tudták állapítani, hogy kisfiú:-)MJost próbálkozunk a 3. babával, s már ismerem magam, hogy megint kíváncsi leszek:-) Én kislányt szeretnék, a férjem kisfiút. Valamelyikünknek csak igaza lesz, csak már sikerülne, de nagyon várat magára:-(
2010. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azért akartam tudni a nemét, mert olyan rossz volt babának vagy picurinak hívni őt amikor beszéltem hozzá, kicsit személytelennek éreztem :) a nevén akartam szólítani őt :)

20h km

2010. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnél tudni akartam, kiváncsiság, ennyi :)
2010. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert van egy "nagy és okos bátty" ezért szeretnénk tudni hogy huga vagy öccse lesz! Ja és hogy a Jónás módszer bejön-e? :):)
2010. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is a kíváncsiság hajtott, na persze jó is hogy tudjuk, mert van már egy lányom és a pocaklakó fiú.Be kellett szereznem fiú rucikat!
2010. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom mikor a doki rákérdezett a 12 hetes UH-n hogy akarjuk e tudni, azt mondtam : nem!! annyira szerettem volna egy kislányt hogy mondtam neki,hagyja még meg a reményt. aztán a 16hetes Uh-n megint megkérdezte és akkor nagy levegőt vettem és azt mondtam lássuk a macit...azt mondta talán lány. S végül rákérdeztem a 18 hetes genetikai Uh-n ahol mondta a dokibácsi hogy kislányunk lesz. De persze ha kukacos lenne, ugyanúgy imádnám már őt. .... szóval mi akartuk tudni meg nem is. egyébként a férjem végig a gyerkenek drukolt hogy meg ne mutassa magát, mert neki meg pláne hogy mindegy volt :-))
2010. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a személye miatt volt fontos. Szerettem volna néven szólítani, vagy minimum lányom-nak, kisfiam-nak.

De nem jött össze, nem mutatta meg magát sosem. De hamarosan kiderül.

39 hetes kismami

2010. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kislány!? Biztos lehet ez? Állítólag nincs kukink, hanem puncink van! Hogyan segítsek neki ezt feldolgozni? Így szólt az első kérésem Mindenkihez, még tavaly április végén!

Amióta világ a világ én kislányt szeretnék. A Férjem persze kisfiút az Ő nevével. Tegnap voltunk 4D-n és közölték velünk puncis. Hát nem is tudom! Férjem többször is visszakérdezett biztos? Teljesen sajnálom, nagyon rosszul érzi magát. Tudom, ismerem szeretni fogja nagyon ha kislány is.

És az a kérdésem volt Június közepén!

Emlékeztek rám? Veletek is volt ilyen?

Most meg kiderült, hogy mégis csak kukisunk lesz. Nem hiszek én már senkinek, ezek szerint nem jól látszódott a 4d-n.

Na erről ennyit. 9,5 hónapos!!! Az apja most harcol Vele az altatás miatt!

Tehát mi is akartuk, de csak a születéskor lett tuti!

2010. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!