Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vn itt közöttünk aki a negyedi...

Vn itt közöttünk aki a negyedik babáját várja, vagy már vagy 4 gyermeke?

Figyelt kérdés
Mennyi korkülönbség van a gyerkőcök között?
2011. máj. 2. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 van, és most június végére várom az ötödiket. 17,13,12 és másfél évesek.
2011. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! De jó, hogy írtál, gratulálok a gyerkőcökhöz! :) Nekem 13, 6év és 5hónapos, ma lett egy pozi tesztem. Látom van neked is egy 1éves korkülönbséggel született gyermekeid, érdekelne, hogy mennyire volt nehéz kihordani a terhességet egy olyan pici mellett, és utána milyen volt mikor megszületett? Nagyon nehéz lesz velük, hogy csak 1éve lesz a kettő között?
2011. máj. 2. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok. Amikor kiderült, hogy terhes vagyok, szó szerint pánikba estem. Kellett egy kis idő, amíg megnyugodtam, de az idő rácáfolt a félelmeimre. A terhességem ugyanolyan volt, mint a többi, simán viseltem, nem volt semmi problémám. Attól is tartottam, hogy az első idők nagyon nehezek lesznek, de ez sem jött be. Igaz, hogy duplán kellett mindent csinálni, de a nagyobb baba rendkívül jó természetű volt már akkor is. Születésétől fogva imádta a húgát, szinte el sem mozdult mellőle. Nagyon hamar összecsiszolódott az alvásidejük, és az is nagy segítség volt, hogy szépen lekötötték egymást. Most már nagyok, megvan a külön baráti körük (fiú-lány páros), de a fél szemük még mindig egymáson van. Egy osztályba járnak, ennek sem tapasztaltam negatív hatását, inkább húzzák és segítik egymást.

Nem rossz ám a nagy család! Persze jár lemondásokkal, de ha az ember okosan csinálja, mindent meg lehet oldani. Mi például minden nyáron elmegyünk sátorozni, ami nem kerül sokba, és januártól júniusig erre gyűjtjük a kajajegyet. A második félévi meg finanszírozza a karácsonyi kiadások egy részét.

A gyerekek számára az is jó, hogy mindig akad partnerük. És mivel a legkisebb jóval a többiek után született, vállaltuk a tesót, nehogy egykeként, elkényeztetve nőjön fel egy ekkora családban. Mert gondolom nem kell mondanom, hogy valaki mindig babusgatja.

Szóval fel a fejjel:)

2011. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most várom a negyediket.18,15év a pici 16 hónapos,23 hetes vagyok jelenleg.
2011. máj. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a 4iket várom:-)),14,12, 21/2 évesek.most 15 hetes vagyok.Fiú-lány-lány-fiú a sorrend.
2011. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!