Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van a 23 hetes picibaba...

Miért van a 23 hetes picibaba mindíg a bal oldalon? Jön-megy, rugkapál össze-vissza, de amikor csendben van akkor erősen baloldalon van.

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem általában a jobb oldalon van. Ezt már én szerettem volna kérdezni.


26 hetes km

2011. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 31 hetes babám a jobb oldalt szereti, sokszor egész "csálé" a hasam, mert úgy kinyomja magát egy oldalra. szerintem ott kényelmes neki....:)
2011. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az első pillanattól kezdve jobb oldalon fekszik. Van egy olyan "népi megfigyelés", hogy a has jobb oldalán fekvő baba az apukájára, a bal oldalon fekvő az anyukájára fog nagyon hasonlítani.

Nálunk a családban még csak egy kontroll eset van :)

a sógornőm kisfia is a jobb oldalon feküdt, és olyan, mintha az apja a száján köpte volna ki. Minden apró része dettó az apja! :D

Egyébként ez a méhlepény tapadási helyétől is függ, de később, amikor a baba már jó nagy (30. héttől), ennek nem lesz sok jelentősége!

2011. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én babám pedig "jobbos" volt mindvégig a pocakomban.

Biztos a te babádnak a bal oldal a kényelmes.

Mikor a kislányom megszületett, akkor is sokáig úgy szeretett volna feküdni, ahogy a pocakomban volt. Idő kellett míg kinőtte, de amúgy nem baj, a babák általában kiválasztják maguknak a szimpatikusabb oldalt, és ott fészkelődnek inkább. :)

2011. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is a bal oldalon van a baba! A bőr is a hasamon a bal oldalon van szinte csak kirepedve, mert máshol szinte nincs is pocok!


24+4

2011. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!