Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida mellé szedhetek DM-es...

Gravida mellé szedhetek DM-es halolaj kapszulát? 14 h km

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze, párom is ezt a kettöt szedte végig, söt, még most - szoptatás alatt is szedi. (bár a halolaj nem DM-es, de ez most itt lényegtelen)


28/F

2011. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha van benne plusz E-vitamin, akkor nem!
2011. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak 12 mg van benne, az ajánlott napi mennyiséghez 200 mg-ot ír. A gravidában is 200 mg van, így csak 12 mg-al lépem túl. Az baj?
2011. máj. 2. 16:04
 4/12 anonim ***** válasza:
sztem ne szedd
2011. máj. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szedjed nyugodtan.
2011. máj. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen. Az baj...:(

Zsírban oldódó vitaminoknál annyira túltöltődhet a raktár, hogy anyagcsere zavart, súlyos toxikus tüneteket és különböző nemkívánatos panaszokat okozhat.

Mindig felháborít, amikor laikusok biztatják laikus társaikat erre-arra... A mama és a baba egészségével játszik aki "csak úgy" ad tanácsot... nem kéne.

Azért is írtam először is, hogy ha van benne A vit., akkor ne szedd.


gyógyszerész kismama

2011. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor a nögyogyász miért mondta, hogy szedheti nyugodtan? Csak jobban ért hozzá, nem? Mivel ez a szakterülete...



egy laikus

2011. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak azt nem ertem, hogy egyszer miert A, mässzor pedig E vitaminrol beszelsz?
2011. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na ezt én sem értem :)
2011. máj. 4. 09:49
 10/12 anonim ***** válasza:

A kérdezönek mondanám a saját tapasztalatot:

Terhesség elött Supradyn vitamin, majd a terhesség alatt végig Gravida + Omega3, majd a második trimesztertöl Magne B6-ot szedtem. Gyönyörü kisfiunk született. A Gravidát és az Omega3-at most is szedem!

2011. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!