Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónapos terhesen szedhetek-e...

4 hónapos terhesen szedhetek-e Rowatinex kapszulát?

Figyelt kérdés
Terhességem előtt is nagyon hamar felfáztam. Ilyenkor 2-3 napig szedtem a Rowatinex-et és használt. Pár napja vannak felfázási tüneteim. Elmentem ultrahangra, a gyermek rendben van. Valakinek javasolta az orvos terhessége alatt ezt a gyógyszert?
2007. aug. 21. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én is elléggé felfázós vagyok, most 10 hetes terhes.

Nemrég nekem is jöttek a felfázós tünetek, amit a következő módszerrel kezeltem ki:

Bio Cran (tőzegáfonya kapszula, nem gyógyszer, így nem is árt), reggel-este 1-1 darab, rengeteg c-vitamin. És bár nem javasolják a gyógyteákat, de néhány napig fogyasztva nem lesz tőle semmi bajod (ezt az orvos is megerősített). Én cickafark-mezei zsúrló- medveszőlőlevél keveréket ittam. Nekem ez használt, próbáld ki, hátha bejön.

A rovatinex.-ről sanjos nem tudom, hogy lehet -e , de a patikában biztos megmondják.

2007. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!