Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26-hetes vagyok miért van az,...

26-hetes vagyok miért van az, hogy én csak alul érzem a babám mozgását? Neki már nem a köldökömnél vagy feljebb kellene el helyezkednie? De végre a férjem is érezte! Hurrrrrrrrá

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert valószínű már befordult, azért érzed lent:D Gratulálok!!!Örülj neki!!!
2009. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem akarok tudatlannak lenni de az mit jelent,hogy befordult??????és ha igy van akkor ehez még nincs kicsit korán????????
2009. márc. 8. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Befordult azt jelenti már fejjel lefelé van.Nekem nem fordult még be.A köldököm körül van a feje,arca elött a keze lába,és sűrűn érzem lent mozogni.Teljesen lent.
2009. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is sokáig így voltam. Teljesen lefúrta magát. Olyan volt, mintha teljesen a nunómnál kaparászna. Szar érzés volt. :) Ma már 33 hetes vagyok, de még sokszor lefúrja magát, nagyon ritka ha feljön. De még nincs befordulva.
2009. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 29 hetes vagyok. Nekem is főleg lent mozog. Be van fordulva, vagyis koponyatatásban van. Valószínűleg a kezeivel kalimpál odalent, de a lábát szoktam néha érezni az oldalamban, de az sincs túl fent. Tehát nem nyomja a gyomrom, meg a bordám ahogy mások mondják.

Boldog babavárást!

2009. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!