Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszat jelent, ha nagyon...

Rosszat jelent, ha nagyon sokszor érzem a mensi szerü fájdalmat?

Figyelt kérdés
Most vagyok 32.hétben, és sokszor érzem a mindjárt megjön érzést. A terhességem elején voltam így, de a védönő azt mondt, tágul a méhem. Most iz azért fáj? két hete voltam orvosnál akkor zárt volt a méhszáj, minden rendbe volt.
2009. márc. 8. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 33 hetes vagyok, és szinte az egész terhességemen végig kísér a mensi szerü görcs. Nagyon féltem az elején, hogy elvesztem a picit emiatt. De nem vagyunk egyformák. Van akinek fel sem tűnik, hogy terhes, mást meg nagyon megnyúz. Az én szervezetem így reagálja le ezt az állapotot. Nekem azt mondta a védőnő azért fájdogálok, mert most én is fájdogálok, mert készül a szervezet a szülésre. Tágul, alakul. Ne aggódj! Bizti nincs gond
2009. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál. Ha megyek dokihoz persze rákérdezek. Könnyű szülést kívánok.!
2009. márc. 8. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
1. válaszoló: Felcsillant a szemem, mikor láttam mit írtál. Nekem is szokott lenni ez a menzeszes érzés szinte minden nap, van mikor jobb, van mikor rosszabb és kellemetlenebb.
2009. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!