Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességem. Az első...

Második terhességem. Az első 6 hetesen haematoma miatt elhalt. Most néha (3 különböző, nem egymást követő napon) cseppnyi barnás folyásom van, és sokszor érzek menstruációs fájdalmat. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A 3 hét vége felé járhatok, orvoshoz csak 2 hét múlva van időpontom.
2009. nov. 14. 08:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Doki, magzatmegtartó gyógyszer felíratása. Hétfőn!!!! Az első elhalt terhességedre hivatkozva fel fogja írni a doki!
2009. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen. Háziorvos vagy Sztk?
2009. nov. 14. 08:58
 3/16 anonim ***** válasza:
csak nőgyógyász írhatja fel
2009. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak úgy menjek oda? Még ilyenre nem volt szükségem, nőgyógyászt csak az ambulancián láttam a vetélésemkor.
2009. nov. 14. 09:11
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen. Elmondod az előzményeket, és fel fogja írni.
2009. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2009. nov. 14. 09:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is így jártam,az első babám megszületett(most 13 hós)a második sajna 3 heteUgyanígy barnás pecsételésem volt mindkétszer.Azonnal doki-ne várj hétfőig a kórház nőgyógy osztályára menj,mert megmenthető a terhesség!
2009. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,azt akartam írni hogy sajna 3 hete elment.
2009. nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor menj ahhoz aki az első terhességedet megállapította. Gondolom magándoki, telefonon elmondod hogy mi a gondod és vagy berendel a munkahelyére (gondolom praktizál valahol) vagy soron kívül ad időpontot a magánrendelésére. De ha csak szimplán beülsz hétfő reggel az aktuális orvos rendelésére a kórházba vagy az sztk-ba és elmondod az előzményeket és felírják a magzatmegtartót és meg is vizsgálnak (remélhetőleg). minden jót!
2009. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
az első terhességemet én állapítottam meg egy teszttel, utána való nap már a kórházban voltam félájultan, következő nap meg a műtőasztalon...soha nem voltam nőgyógyásznál, se magán úton, se sztk-san.
2009. nov. 14. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!