Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájás vagy erős hasfájás...

Fejfájás vagy erős hasfájás esetén milyen fájdalomcsillapítót, vagy görcsoldót szabad bevenni?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok
2011. máj. 2. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mitől görcsöl a hasad?
2011. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy ha már minden kötél szakad, akkor Paracetamolt. Bár hallottam már olyat is, hogy az első trimeszterben azt nem szabad. De te már a másodikban vagy.
2011. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aszpirin vagy barmi mas. 1 szem fajdalomcsillapitotol meg nem lesz baja a magzatnak. A tartos gyogyszerszedes nem ajanlott.
2011. máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Beszélj a dokiddal! Hasgörcsre én Magne B6-ot eszek. Amikor először begörcsölt mondta a dokim,hogy szedjem, majd mostanában hagyom abba. Fejfájásra paracetamolt lehet szedni, alkalmanként! Én migrénes vagyok, az ideggyógyászomat megkérdeztem! Most is egész éjjel fájt a fejem!

33 hkm

2011. máj. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magne B6 a görcsökre, a fejfájásra pedig Panadol mert az paracetamol tartalmú és azt lehet ilyenkor szedni, nem lesz bajod tőle.
2011. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta, hogy ezek normális fájdalmak ilyenkor, mert nőnek ott a dolgok.

Én is úgy tudom, hogy paracetamolt lehet, de nem voltam benne biztos.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2011. máj. 3. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Aszpirint az utolsó harmadban egyáltalán nem ajánlott és előtte is csak körültekintéssel.

Paracetamol tartalmú gyógyszereket lehet szedni.

2011. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!