Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismamik hogy vagytok...

32 hetes kismamik hogy vagytok? Másnak is ennyire erőseket rúg a babája? Elkezdtetek már készülődni (kimosni a kis ruhákat, ágyat összerakni) Van aki még csak most kezd vásárolni? Ki hol fog szülni? Kisfiú lesz vagy kislány?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! A hát és derékfájáson kívül, na meg az éjszakai lábgörcsölést leszámítva jól vagyunk. A babó sokat mozog, helyezkedik, néha persze fájdalmasat is tud rúgni. A szobája már kész, már a kiságy is áll, és már mindent megvettünk neki. a ruháit még nem mostam ki, majd 2hét múlva kezdem. Nyíregyházán fogok szülni, és kisfiu lesz, Zétény nevet kapja. te hogy érzed magad? Könnyű szülést kívánok!
2009. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Az én babám nagyon durván helyezkedik,eléggé fáj.Ki lehet tapogatni sokszor a kis hátát vagy könyökét.A szoba nekünk is kész,még egy két apróságot kell venni (mivel második baba így sok minden megvan).Én Pesten fogok szülni és kisfiam lesz nekem is,a név még nincs eldöntve.

nekem nagyon tetszik a Bence,Dominik,Marcell...

Ja és a kis drága egyenlőre faros sajna :((

Remélem befordul mire ki kell jönnie.

Egyébként te olvastál a málna levél teáról,állítólag nagyon jól tágulsz tőle ha beindul a szülés.Én minden esetre kipróbálom az tuti.


Könnyű szülést neked is!

2009. márc. 8. 19:26
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kipróbálom a teát és a homeos bogyókat is, hátha!

Nekem is kisfiam lesz és idáig a Dominik név a befutó :).

A Jahn Ferenc kórházban fogok szülni, a babaszoba még nincs kész már elég sok mindent megvettünk neki de azért hagyok áprilisra is bár csak apróságokat.

32 hetes kismama

2009. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

sziasztok!


Nekem is kisfiam lesz, es ugy NEz ki eddig Faros!en kulfoldon szulok, es nevben Sajnos meg Nem dontottunk:(.

A babaholmik kozul nagyjabol Minden megvan, most a korhazi csomag jon!

Nektek mekkora a hasatok? Es hogy alltok a kilokkal? En 9 kg plussznal, es 95 cm hasnal tartok, amugy semmi panaszom nincs :)


X

2009. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolso voltam, a teat en is kiprobalom, de Sajnos nalunk nem kapni azokst a homeos bogyokat amiket otthon ..... :( nem is ertem!
2009. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem van már egy 3.5 éves Dominikom,és most lesz egy Barnabásom vagy Marcellem:D Mi is előkészítettünk mindent és el nem tudom mondani hogy mekkora mázli hogy tényleg szinte semmit nem kell megvennünk. minden kimosva elrendezve,már csak a kórházi kis csomagom hiányzik...Szekszárdon fogok szülni...hogy ez a kis töki mekkorákat tud rugni az félelmetes,épp ma meséltem a vendégeinknek hogy van hogy fel is szisszenek olyat lenyom,ja és még ő is faros:S
2009. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A második hozzászólónak!


Én is a Jahn Ferencbe fogok szülni.Mikorra vagy kiírva?Lehet összefutunk :)))

2009. márc. 8. 20:26
 8/13 A kérdező kommentje:
Ami a kilókat illeti én 10 kg-nál tartok,remélem már sok nem kúszik fel :)
2009. márc. 8. 20:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! A málnalevél teáról már én is halottam, én is használni fogom. nekem a haskörfogatom 102cm, és 10kg hízásnál járok, ami csak a csipömre,meg a hasara jött. mindenkinek könnyű szülést! 1 válaszoló voltam
2009. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én május 1-re vagyok kiírva, és nekem is nagyokat rúg a mini,vagy éppen kinyomja valamilyét:D. Azon kívül hogy vizesedik a kezem lábam és emiatt zsibbadnak a tagjaim, jól vagyok, mondhatom hogy nagyon könnyű terhességem van. Ő is kisfiú, Máté lesz. Azt mondják a fiús terhességek könnyebb lefolyásúak, mint a lányosak.

A ruhácskákat már kimostam, már csak a babaágyat kell összerakni, ja meg ki kell takarítanom a babakocsit, mert úgy kaptuk használtan, de hogy fogom csinálni azt még nem tudom! Székesfehérváron fogok szülni. A vásárlással még elvagyok maradva, cumisüveg stb....! Könnyű szülést kívánok!

2009. márc. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!