Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegség...

Terhességi cukorbetegség miatt próbálkoztatok természetes szerekkel? Pl. Kecskeruta teát lehet inni? Cukor helyett milyen édesítőt használ (ta) tok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem a szederlevél teát ajánlották, azt mondták a többi nem biztos, hogy nem árt a babának. Hát nekem nem használt... mást nagyon nem lehet, végülis inzulinoznom kellett magam, de édesítésre nagyon ajánlom a nyírfacukrot, amihez azt nem lehet (pl. kelt tésztához) ahhoz pedig a fruktózt. Szerintem a legtöbbet azzal tudod tenni, ha nagyon ügyelsz a diétára, kis mozgást iktass be mert az alacsonyan tartja a cukrot, mást nem nagyon lehet bevetni terhesség idején...
2011. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyírfacukor. Természetes édesítő, eheted, csak nagyon drága.
2011. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!