Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.6 hetes terhes vagyok....

Kb.6 hetes terhes vagyok. Tegnap este kezdtem egy kicsit vérezni (barnás folyás) valamint egy kicsit görcsöltem is . Ez ma reggel is folytatódott, a doki szerint az UH oké. Meddig tart ez a vérezgetés? Valakinek valamilyen tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem adott valami magzatmegtartót? Mert ilyenkor az az alap!
2011. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

most,a 11 héten maradt teljesen abba...

gondolom a dokid javasolta a magneb6-ot, a házasélet kerülését és pihengetést :-)

2011. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem olyan 3-4 napig volt és utrogestant kaptam rá!


Jó egészséget Nektek!!!

2011. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem volt vetélés és nem méhfalrol jön akkor nem kap semmit.

nekem is volt ilyen 8-13-ik hét között folyamatosan barnáztam. ezerszer voltam dokinál de nem a méhböl jött, így nem kaptam semmit. méhnyak volt érzékeny. ez az utolsó trimeszterben vissza jött, akkor is az érzékenység miatt.


gyógyszert csak az kap akinek volt vetélése már vagy tudott hogy a méh van bevérezve.

2011. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia

nekem a 7 héten kezdődött és nospa+duphostan kell szednem,amíg a dokim azt nem mondja elég. nekem kb 1 hétig tartott, valószínű sárgatest elégtelenség miatt, de ki tudja igazából miért...

2011. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden hónapban volt kicsi barnázgatás 1-2 napig, mindig akkor amikor éppen menzi lett volna.

Ez az első trimeszterben volt, utána elmúlt.


Most itt eszi mellettem a 3 éves lányom a mogyit. :)


Ne aggódj.


38 hetes kismama

2011. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 15:15-ös hozzászólónak teljesen igaza van. Ha méhszájból ered a vérzés, akkor nem "alap" a gyógyszer, hanem felesleges!

Ha megnézett UH-n és azt látta volna, hogy ez esetleg a beágyazódás során keletkezett haematoma miatt van, nyugi kaptál volna gyógyit. Nem hentesnél voltál, hanem nőgyógyásznál, aki feltehetően nem engedett volna el vetélés gyanúval gyógyszerek nélkül!!!!!!!!!!!!!! :)

Nyugi, semmi baj!

2011. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nospa-t,Magne B6-ot,folsavat kell szednem.Azt mondta a doki,hogy a Duphastonnak nincs értelme.Megnézett hüvelyi UH-gal,nincs haematóma.Pihenés,ágynyugalom,majd 1 hét múlva UH megint.
2011. máj. 4. 12:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ehhez javasolnék még neked 2*2 szem Rutascorbint. Erősíti az érfalat, eláll a vérzés!!!

Egy dobozzal szedj el, és elég lesz.

Utolsó

2011. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elment.....................
2011. máj. 20. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!