Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedésre melyik Mg a...

Keményedésre melyik Mg a legjobb/leghatásosabb és milyen adagban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amit az orvos felir neked!

Mindenkinek más a legjobb.

Én szedtem Magne b6-ot és Béres magnéziumot is(ára miatt),mindegyik mellett keményedtem még.

2011. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az orvos nem írt fel semmit, és a kérdés az volt, hogy melyik a leghatásosabb, a magne B6-ban szinte semmi Mg nincs :)
2011. máj. 3. 21:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Én kétnaponta váltogattam. Egyik nap délelőtt egy Magnosolv (por), este egy szem Magne B6, másik nap de. ugyanaz, este Magnerot (receptköteles). Az orvosom azt mondta, hogy ne a mennyiséget növeljük, hanem variáljuk a felszívódásuk alapján. Nekem így bejött, csak frontnál keményedtem.
2011. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
értem, a Magnosolv vényköteles?
2011. máj. 3. 22:12
 5/14 A kérdező kommentje:
utánanéztem, nem vényköteles, de ára az van... hát nem baj, akkor meglátjuk mit tud :)
2011. máj. 3. 22:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem a legolcsóbb. Én majdnem végig ittam a terhesség alatt. Az íze sem rossz. Remélem, segíteni fog.
2011. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességem alatt Magnesii Citricit szedtem. Ez a legjobb, csak a dokik általában nem írják fel, merthogy az plusz munka. Reci nélkül is lehet venni, de úgy 250 ft körül van 1 doboz. Nekem 10 doboz volt a havi adagom.

Napi 3*1 szemet szedtem, így 1500 mg volt a dózis. Nem is volt keményedésem, tovább nyílásom.

Elsőnél a 20.héttől, másdiknál a 9. héttől szedtem.


A többi mg készítményben nincs ennyi mg!

2011. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


Még annyi jutott eszembe, hogy a doki mindig elmondta, hogy sok folyadékot is kell inni, mert az is szükséges, hogy ne keményedj annyira!

2011. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is Magnesii Citricit szedtem, a 33. héttől már 3*2 adagban naponta, mert voltak jóslóim is és sokat keményedtem. Ha fel tudnád íratni nagyon olcsó lenne.

Ja igen, és mindig vettem be mellé egy negyed, vagy fél tabletta B6 vitamint is, mert úgy jobban felszívódik.

Tényleg ez a legjobb!

2011. máj. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat, én is magnézium citrátot szedek, de tegnap és ma is totál kemény volt a hasam, és ezért gondoltam, hátha van jobb. (2000 mg volt bennem, de reggel ismét keményedett a hasam, pedig még fel se keltem). Kicsit megpróbálom összeszedni magam akkor :)
2011. máj. 4. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!