Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti, hogy látjátok az uh...

Ti, hogy látjátok az uh képet? Csak beképzelem, vagy ti is látjátok?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam dokinál, és kaptam egy fotót a babámról.


[link]


Az arca van közelről lefotózva. 25+4-en készült a fotó, és azon kattogok tegnap óta, hogy szerintem nyitva van rajta a szemecskéje. De nem értem, utána néztem a neten. és elvileg 27 héttől nyitják először a szemüket. [link]


Anyukám is azt mondta nyitva van neki. Szerintetek?


2011. máj. 4. 07:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nyitva a szeme, bár valóban úgy tűnik, de ezek az ultrahangok nem mutatnak túl pontos képet. Ha aggódsz hívd fel a dokidat.
2011. máj. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs nyitva, ez a magzatvíznek tulajdonítható, a kép nem ad precíz alakot! Semmi vész, ne aggódj!!! :)
2011. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szijó!


Én is úgy látom, mintha nyitva volna, de ez amúgy sem ér semmit, hogy ezek a hétről-hétre oldalak mit írnak... nekem mindenhol azt írta, hogy 16. héttől akaratlagos a mozgása, addig csak "idegrángásai" vannak a babának... ennek ellenére 13 hetes UH-n láttuk (ultrahangos mutatta, magyarázta), ahogy itta a magzatvizet, szopizta az ujját, ilyesmi... a neten sok hülyeség olvasható, valahogy próbált meg szűrni :D

2011. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyitva van a szeme. Már korábban elkezdődik a babáknál a pislogás reflex.
2011. máj. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyitva van a szeme :)

Amúgy Gratulálok a babához! :)

2011. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyitva a szeme.Gratula a babóhoz!
2011. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak a szemgödröt látod,erről a felvételről nem lehet megállapítani hogy nyitva van-e vagy csukva. 4D UH-on már megmondják. De ha előbb kinyitotta sem jelent bajt szerintem.
2011. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehetett nyitva a szeme, ugyanis ilyenkor már pislognak. 24 hetes kor. Íme:


[link]

2011. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Semmi baj ha nyitva a szeme, csak meglepődtem, hogy látni ilyen jól, meg persze, nem zaklatnám ezért az orvosom. Nem is csinálna semmit, és nem is kell neki. Igazatok van ez a hétről-hétre nem pontos infókat ad. Köszönöm a gratulációkat, szép babavárást nektek is!
2011. máj. 4. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!