Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Johnson's kamilla kivonatos...

A Johnson's kamilla kivonatos baba olaj jó a terhességi csíkok megelőzésére?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 25. hétben a bőrömön még nem látszik semmi de ezt meg is szeretném előzni !
2011. okt. 19. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

A Johnsons termékekről van az az általános nézet hoyg sem a felnőttek sem a gyermekek nagy részénél nem válik be. Allergiás reakciókat, bőrpírt, kiütéseket és a vártakkal ellentétben bőrszáradást okoz. Nézz utána- sok kérdés volt ebben a témakörben már!


Személyes tapasztalat: soha többet nem kenném magamra!

Első terhességnél azzal kentem a pocakom, kirepedt ennek ellenére és a repedések ettől az olajtól csupa duzzadtak és pirosak voltak, viszkettek is nagyon. Próbáltam utána nézni, sé többen írtak róla,hoyg ettől a terméktől ilyen lett a hasuk.


Persze biztos lesz aki jókat ír majd róla, sajnos én nem tudok.

A lányom is allergiás lett rá, piros kiütések lettek a bőrén - ki is dobtuk az össze Johnsons terméket otthon.

2011. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajna ez erősen alkat kérdése. Ha fogékony vagy rá, teljesen mindegy mit kensz rá, akkor is szerte-szét fog repedni, ha viszont nem, akkor elég bármilyen testápoló. Én a szerencsések közé tartozom, a sima hagyományos testápolómmal kentem csak a pocakom, mert mikor már nagy volt azért húzódott a bőr rendesen és viszketett is, de nem szakadt. Néha olyan érzésem volt, mintha egy gumilabda lenne a pocakom. :) Szerintem ha eddig nem láttál változást, akkor lehet, hogy már nem fog repedni! :)
2011. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is allergiás lettem rá, pont a héten lett tele a hasam pöttyökkel, ami szörnyen viszketett. Inkább vegyél eucerint, még ha drága is.
2011. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a második babámat várom, 29.hétben vagyok, és most is, mint az első babámnál is a dm saját márkás olaját használom. Nekem ez vált be, még nincs egyetlen csíkom sem, habár tényleg igaza van az előttem szólóknak, mert elsődlegesen a hajlam a meghatározó, de valamivel mindenképpen érdemes ápolni, mikor már érzed, hogy feszül. Habár én elkezdtem már a legelején kenegetni nem csak a hasamat, de a mellemet is, mert nekem az is hatalmasat nőtt.

Hozzáteszem a barátnőm kenegette magát szinte végig a terhesség alatt, az utolsó pár hétben elhanyagolta, és legalul az alhasánál két oldalt meg is repedt a bőre a második babánál.

2011. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Rossmanos vagy Dm-es olajt javaslom. NEm drágább, mint az a termék, amit te tervezel használni. Én ezeket használtam, nem lett striám, de lehet, hogy akkor sem lett volna, ha semmit nem kenek magamra.
2011. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok nekem az Avonos terhességi csíkok elleni krém jött be.Nagyon csíkos voltam főleg a combom között és a mellemen is, szinte már nem is látszik!!mellette még a párom szokott a dm-essel masszírozgatni! ;)
2011. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
MANDULAOLAJAT!!!
2012. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!