Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességet miért az utsó...

A terhességet miért az utsó mensi 1. napjától számolják? Ha én tudom, hogy mikor voltunk együttt és csak akkor volt lehetséges baba, akkor is onnan számolják, a, mensitől?

Figyelt kérdés
Mikor együtt voltam a párommal úúúgy,rá 3 napra megjött.Csináltam azért tesztet,sz együttlét után 23 nappal.Negatív lett.Időben csináltam,,v tényleg nem lehet baba,ha 3 napra rá megjött?
2009. márc. 9. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az utolsó mensestől számolják,mert nem tudhatod pontosan,mikor történt a megtermékenyülés.A megtermékenyülés és az együttlét nem feltétlenül azonos,gyakran eltelik egy két nap is.23 nap múlva már szerintem ki kellett volna mutassa a teszt,pláne h meg is jött.Szóval szerintem nem vagy terhes,de biztosat csak orvos mond.
2009. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!