Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelenthet a sötét sárga,...

Mit jelenthet a sötét sárga, krémes folyás 23hetesen? Nincs viszketés sem, és nem is büdös.

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül, hogy nem ég és nincs szaga még lehet valamilyen hüvelyi fertőzés, ne ilyedj meg ez nagyon gyakori a kismamáknál, mindenféle képpen menj el orvoshoz, ő majd ír rá neked valami kúppot,

Boldog babavárást,

18 hetes kismama:)

2009. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is! :) Épp akartam írni, hogy nekem jó párszor volt már úgy gombás, stb. fertőzésem, hogy nem volt sem viszketés, sem égés, sem kellemetlen szag. Szóval erre inkább nem alapozok. Azt hiszem ma éjjel elhasználom a canesten kúpot, amit vettem és ha nem lesz jobb utána, nem változik a folyás, akkor elmegyek kivizsgáltatni legkésőbb jövő hétfőn.
2009. márc. 9. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!